Drukāt

Aizvadīts Carnikavas rudens ZIBENS riteņbrauciens

.

Rudens Zibens ritenbrauciens 19410.septembrī Carnikavā, Zibeņu trasē tika dots starts Carnikavas rudens ZIBENS riteņbraucienam 2017, kurās dalību ņēma un uz starta stājās 214 dalībnieki.
Kā jau ierasts sacensības bija organizētas tā, lai pēc iespējas mazāk sacensību dalībniekiem būtu jāgaida savas grupas apbalvošana un tā, lai protokolā būtu redzami apļu laiki. Šim nolūkam sacensību organizācijai tika pieaicināti labākie šī pakalpojuma sniedzējiem – SPORTLAT.
Kā jau tas ierasts, pirmie spēkiem mērojās paši mazākie sacensību dalībnieki, kuri devās bērnu distancēs, kur labus rezultātus guva carnikavieši. S4 grupā vienīgā Carnikavas pārstāve Zane Jākobsone ieguva 3.vietu, savukārt V$ grupā viss goda pjedestāls tika carnikaviešiem – 1.vietā Valters Jakobsons, 2.vietā Gustavs Kalme, 3.vietā Rūdolfs Purviņš. Arī citās grupās carnikavieši kāpa uz goda pjedestāla. 2.vietas izcīnīja Anna Preciniece (S12) un Edijs Zažeckis (V12), 3.vietu izcīnīja Laura Agejeva (S6) un Kristers Apels (V10). Pārējās grupās carnikaviešiem nācās piekāpties un palikt aiz goda pjedestāla, V6 grupā labākais no carnikaviešiem bija Gustavs Miglāns (8.vieta), S8 grupā Darja Žagata (6.vieta) V8 grupā Emīls Zonne (11.vieta), S10 grupā Elza Jākobsone (5.vieta).  Par dalību bērnu distancē SV4 – SV8 grupu mazie riteņbraucēji saņēma zelta medaļu, jogurtus, diplomus no “Rāmkalni”, kuru uzrādot, dāvanā saņem 3 bezmaksas braucienus pa “Rāmkalnu” rodeļu trasi.
Arī šajās sacensībās, kuplākais dalībnieku skaits bija vērojams “BIODERMA tautas braucienā”, kur uz starta kopā pa visā grupām stājās 99 dalībnieki. Kopumā carnikaviešiem Tautas braucienā ļoti labi rezultāti. 1.vietas izcīnīja Sarmīte Linde (S40), Mairis Klaiva (V40), Sergejs Rodionovs (V50), 2.vietu izcīnīja Renāte Rodionova (S16), Matīss Reinšmits (V16), Evija Lonerte (S TAUTA), savukārt Andris Lubāns izcīnīja 3.vietu V70 grupā. V TAUTAS grupā labākais no carnikaviešiem bija Lauris Rodionovs, kurš palika 7.vietā. Savukārt Supersmagajā klasē, kur uz starta stājās veseli 8 dalībnieki, 5.vietu izcīnīja vienīgais Carnikavas pārstāvis Gatis Bērziņš.
XCO ELITE un XCO MASTER  smagās distances izaicinājumu šogad  pieņēma rekordliels skaits - 29 sportisti, tostarp sešas sievietes. Par absolūto uzvarētāju XCO olimpiskajā krosā kārtējo reizi kļuva carnikavietis Kārlis Baltacis, kurš 15.6 km garo un grūto V ELITES XCO distanci veica 41 minūtē un 43 sekundēs. Savukārt sievietēm S ELITE XCO grupā triumfēja Lāsma Ozola no Rīgas, aiz sevis atstājot carnikavieti Renāti Rodionovu.  XCO MASTER grupā uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa carnikavieši, tā vīriešu grupā uzvarēja Viesturs Lejiņš, bet sievietēm uzvaru izcīnīja Marina Žagata.
Carnikavas sporta centrs saka lielu paldies visiem sacensību dalībniekiem, kuri piedalījās sacensībās. Paldies visiem mūsu atbalstītājiem –„Rāmkalni”, “Friesland Campina”, “Port Hotel”, “BIODERMA”,  z/s “EKVI”, “Velodoms”, www.bandana.lv un Carnikavas novada domei. Un protams liels paldies Jānim Innusam un pārējiem mūsu trašu tiesnešiem!