Drukāt

Carnikaviešiem lieliski rezultāti orientēšanās sacensībās “Vasara magnēts 2017”

.

WM 14 grupu apbalvošana 1.v.M.Birzkope un 3.v.Rū.GraudiņšLaika posmā no 4.aprīļa līdz 5. oktobrim, katru nedēļas nogali norisinājās tautas sacensības orientēšanās sportā “Magnēts”. 3 dažādās Pierīgas vietās kopumā tika aizvadīti 80 posmi.
Carnikavas sporta centra jaunie orientieristi aktīvi  piedalījās šajās sacensībās - slīpēja orientēšanās iemaņas un trenēja fizisko izturību. Lai stāvētu uz pjedestāla, bija jāpiedalās vismaz 30 posmos, kuros bija jāiegūst labi rezultāts. Carnikavas sporta centrs orientieristiem pavasarī bija iegādājies jaunu inventāru: īkšķa kompasus ar identiem, kurus tad bērni veiksmīgi varēja likt lietā gan sacensībās, gan treniņos.
Tā kā iepriekšējos gados gan Marta Marija Birzkope, gan dvīņubrāļi Roberts un Rūdolfs Graudiņi izcīnīja uzvaras marķētās distancēs savās vecuma grupās (W10, M10), tad šoreiz, pēc treneres Tamāras Kosmačevas ieteikuma pilnveidot savas prasmes un pamēģināt spēkus nemarķētās distancēs, jaunie orientieristi pieņēma izaicinājumu un startēja jau starp vecākiem dalībniekiem, attiecīgi W14 un M14 grupās. Arī tas nebija šķērslis sasniegt augstus rezultātus un tā, Marta Marija Birzkope W14 zcīnīja 1.vietu (piedaloties 32 posmos), savukārt M14 grupā Rūdolfs Graudiņš izcīnīja 3.vietu (31 posms), uzreiz aiz sevis atstājot brāli Robertu (31 posms) un Margusu Smotrovu (30 posmi), kuram attiecīgi 5.vieta šajā grupā.
Bet carnikavieši izcīnīja godalgotas vietas arī citās vecuma grupās. 1.vietas savās vecuma grupās izcīnīja Ingus Smotrovs M16 (31 posms) un Gunārs Ostups M80 (31 posms). 2.vietas izcīnīja Daņila Galejevs M10 (38 posmi) un Grieta Grantskalna W10 (35 posmi), bet 3.vietas izcīnīja Krista Grantskalna W8 (30posmi), Pēteris Novikovs M70 (50 posmi) un K.Smotrova W21A (30 posmi)
Vēl sacensībās piedalījās T.Utāns (6.v.M10), G.Vilcāns (19.v.M10), M.Janķēvica (14.v.W10), K.Māliņa (23.v. W14), L.Blūme (10.v. S16)