Drukāt

Carnikavieši LBL3 paliek aiz labāko astotnieka

.

Rolis 800Carnikavas basketbolisti LBL3 astotdaļfinālā mājas spēlē 2. aprīlī uzvarēja komandu "Jēkabpils lūši"/SC, tomēr, neraugoties uz uzvaru, mūsējiem sezona LBL3 ir beigusies, jo divu spēļu summā piedzīvots zaudējums.

Tā kā astotdaļfināla pirmajā spēlē carnikavieši zaudēja ar 65:85, spēli nācās sākt ar 20 punktu deficītu. Arī šīs spēles pirmajā ceturtdaļā carnikavieši nonāca iedzinējos ar 12:27, bat jau līdz pārtraukumam atspēlējās līdz neizšķirtam rezultātam – 32:32.

Otrajā puslaikā Carnikavas basketbolisti izrāvās vadībā ar 52:44. 12 punktu pārsvars vien sešas minūtes līdz pamatlaika beigām saasināja spēles galotni, tomēr pēc spēles beigu signāla tablo rādīja 84:69, līdz ar to abu spēļu summa pa pieciem punktiem veiksmīgāki izrādījās jēkabpilieši, kas turpinās cīņu par medaļām.

BK "Carnikava" rindās rezultatīvākie bija Mārtiņš Pētersons (23 p.), Rolands Dovgjallo (18) un Jānis Ābols (15).