Drukāt

Pirmās zemledus makšķerēšanas sacensības Carnikavā pulcē kuplu dalībnieku skaitu!

.

14. februārī Carnikavas novadā, uz Dzirnezera norisinājās Carnikavā pirmās zemledus makšķerēšanas sacensības „Āķis lūpā 2015", kurās piedalījās 33 dalībnieki. Sacensību idejas autors – novada makšķerēšanas entuziasts Eduards Burģelis. Sacensību organizators – Carnikavas sporta centrs sadarbībā ar novada pašvaldību un atbalstītājiem – makšķerēšanas klubu „Salmo" un makšķernieku veikalu – SIA "Juftis".

Lai arī pašmāju makšķerniekiem tika sastādīta pamatīga konkurence, pirmo vietu šajās sacensībās izcīnīja carnikavietis Guntars Bimšteins. Viņa loms – 2,55 kg smags. Otrajā vietā, ar 2,50 kg smagu lomu ierindojās Vjačeslavs Pogodins, trešā vieta – Kasparam Bukovam. Balvu par lielāko zivi (200 gr) saņēma Ģirts Lūsis, speciālo balvu par lielāko ķīsi (40 gr) izcīnīja sacensību bronzas medaļas ieguvējs Kaspars Bukovs. Vecākais šo sacensību dalībnieks bija Zigmunds Baranovskis, kuram ir 75 gadi! Sacensībās piedalījās arī vienīgā dāma – Elēna Kupčus.

Carnikavas sporta centrs saka lielu paldies idejas autoram, sacensību galvenajam tiesnesim Eduardam Burģelim, novada pašvaldībai un sacensību atbalstītājiem.

Uz tikšanos nākamajās makšķerēšanas sacensībās Carnikavā, kas notiks Zvejnieksvētkos!