Drukāt

Carnikaviešiem godalgotas vietas Rīgas Triatlonā

.

Rigas triatlons

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 9.augustā Rīgā notika Rīgas Triatlons, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas kausa triatlonā 11.posms, Baltijas kausa 6.posms un Dion Sportlat balvas 9.posms un kurā ar labiem panākumiem startēja virkne Carnikavas sporta centra komandas dalībnieki.

Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Antra Roga, kura izcīnīja 1.vietu F40 grupā. Savukārt Laimonis Daugavietis izcīnīja 3.vietu. M60 grupā.

Ļoti labi veicās arī pārējiem Carnikavas sporta centra komandas dalībniekiem: Sergejam Rodionovam 4.vieta M50 grupā; M50 grupā 5.vietu izcīnīja Arvils Andersons. Mārim Liepam 8.vieta M40 grupā. Devītās vietas savās vecuma grupās ieguva Renāte Rodionova (F13 grupa) un Jānis Cīmurs (M20 grupa). Krišjānim Grigalinovičam 15.vieta M30 grupā.

Apsveicam mūsu triatlonistus ar veiksmīgu sniegumu sacensībās!