Drukāt

BK “Carnikava” atspēlējas no 19 punktu deficīta un gūst pirmo uzvara jaunajā gadā

.

Rolands RullisBK Carnikava 29. janvārī savā laukumā atspēlējas no mīnus 19 punktiem un guva pirmo uzvaru šogad!

Spēli pret BK "Talsi" komandu veiksmīgi iesāka mājinieki, ar precīziem metieniem izvirzoties vadībā ar 4-6 punktu pārsvaru. Viesi atbildēja ar tikpat sekmīgiem uzbrukumiem, ceturtdaļu noslēdzot savā labā 28:29. Arī otrajā ceturtdaļā mūsējie neuzmanīgi darbojās aizsardzība, uz ko viesi atbildēja ar 26 gūtiem punktiem, rezultātā puslaiks noslēdzās ar 45:55.

Otro puslaiku Carnikava iesāka ar vēl vienu ''bedri'', nonākot iedzinējos ar 19 punktu deficītu. Ceturtdaļas gaitā to izdevās sadeldēt līdz 11 punktiem – 75:86 pirms ceturtās ceturtdaļas. Viesiem pēdējā spēles ceturtdaļā vairs neizdevās tik sekmīgi noslēgt uzbrukumus, taču arī mājiniekiem neizdevās pietuvoties vairāk par 8–10 punktiem. Kad līdz mača beigām bija atlicis mazāk par trim minūtēm, uz rezultāts uz tablo joprojām bija 89:99 par labu talseniekiem. Tomēr spēles beigas enerģiski un precīzi aizvadīja mājinieki, pēdējās minūtēs uzvarot ar 13:0 un galotnē izcīnot dramatisku uzvaru. Rolandam Dovgjallo šajā spēlē 32 punkti, Jānim Ābolam – 28 punkti, 8 atlēkušās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles.

5. februārī komanda aizvadīs mājas spēli pret BK Jaunpils, nāciet klātienē atbalstīt mūsu spēlētājus!

Savukārt 8. februārī mūsu basketbolistus sagaida tālākais izbraukums sezonā – uz Krāslavu.

Abas spēles ir ļoti svarīgas, jo komandas turnīra tabulā atrodas cieši līdzās.