Drukāt

Carnikavas florbolisti 9. aprīlī sāks pusfināla cīņas, "SĀC" paliek bez medaļām

.

sacRīgas atklātajā čempčempionātā florbolā (RAČF) noskaidrots FK "Carnikava" pusfināla pretinieks - tie būs "Ikšķiles" florbolisti, kas ceurtdaļfināla sērijā ar 2:1 pieveica florbolistus no Baložiem.

Pusfināla sērijā līdz divām uzvarām pirmā spēle jau 9. aprīlī plkst. 21.15 Ikšķilē. Otrā pusfināla spēle 11. aprīlī plkst. 20.45 Carnikavas pamatskolas sporta zālē. Aicinām klātienē atbalstīt mūsu florbolistus cīņā par medaļām.

Diemžēl bez medaļām Latvijas pirmās līgas čempionātā tomēr palikuši Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas florbolisti, kuri apvienojušies florbola klubā "SĀC". 6. aprīlī Talsos notikušajā finālspēlē par trešo vietu pret RTU/"Rockets" vienību viņi pirmajā trešdaļā ieguva divu vārtu pārsvaru (2:0, 3:1), taču tad ielaida piecus golus pēc kārtas un, lai gan trešo trešdaķu aizvadīja cienīgi, spēle izrādījās zaudēta jau otrajā trešdaļā. Rezultātā zaudējums ar 6:11 un sezona pabeigta ceturtajā vietā.