Drukāt

Orientieristiem godalgas LČ orientēšanās sprinta stafetē, individuāli šoreiz nesasniedz pjedestālu

.

Orientesanas 21. un 2. augustā Valmierā norisinājās Latvijas čempionāts orientēšanās sprintā un sprinta stafetēs, kurās piedalījās ar Carnikavas jaunie orientieristi.

Pirmās dienas rezultāti sprintā nebija tik spoži, un goda pjedestāls apbalvošanas ceremonijā palika bez mūsējiem. Carnikavas sportisti izcīnīja sekojošas vietas: 4. vietā palika Krista Grantskalna (S12), 7. vietu V12 ieņēma Daņila Gaļejevs, Robertam Arnicānam 4. vieta, Rūdolfam Graudiņam - 8.vieta, bet Grietai Granstkalnai 7. vieta S14 grupā.

Uz stafetēm mūsu jaunieši sasparojās, izcīnot 2. vietu jauktajā stafetē SV12 grupā (K.Kančs, D.Gaļejevs, K. Grantskalna) un 3.vieta SV14 grupā (Rūdolfs Graudiņš, Roberts Arnicāns un G. Grantskalna).