Drukāt

"Ercenu kauss" jātnieku sacensībās

.

Jātnieku klubā Erceni, Kalngalē, 24. augustā pirmo reizi norisinājās Ercenu kausa izcīņas sacensības šķēršļu pārvarēšanā. Sacensību programmā bija četri dažādu grūtības pakāpju maršruti, kuros piedalījās dažādu vecumu dalībnieki no 22 jātnieku sporta klubiem. Kopā sacensībās tika veikti 90 starti.

Populārākais maršruts ar lielāko dalībnieku skaitu bija maršruts Nr. 1 ar šķēršļu augstumu 50cm, kurā vietas tika izcīnītas divās konkurencēs – bērnu, līdz 16 gadiem, un pieaugušo grupā. Par šī maršruta uzvarētājiem bērnu konkurencē kļuva Liene Bernharde ar zirgu Skaists no zemnieku saimniecības Ekvi, savukārt pieaugušo konkurencē uzvaru izcīnīja Laima Grigorjeva ar zirgu Lenys no Dabas zirgiem.

Attēlā jātnieku kluba „Erceni" sportists Artis Artijs Lācis ar zirgu Mairiks maršrutā Nr. 1 ar šķēršļu augstumu 50cm bērnu konkurencē izcīnīja 6. vietu.

Sacensību otrajā maršrutā ar šķēršļu augstumu 80cm, jātnieku kluba „Erceni" pārstāvis Egils Broks ar zirgu Corvete izcīnīja godpilno otro vietu.

Savukārt sacensību galvenajā maršrutā ar šķēršļu augstumu 110cm desmit dalībnieku konkurencē uzvaru izcīnīja Kalngaliete - Rīgas Jātnieku sporta kluba sportiste Ieva Katrīna Apalupa. Sportiste maršrutu veica bez soda punktiem un pārlekšanas maršrutā bija visātrākais pāris.

Organiztori izsaka pateicību galvenajiem sacensību atbalstītājiem: Ādažu Čipši, Latvijas Valsts Meži, Fazer, Magnum, Dimela Vet Latvija, Zane Apiņa Zirgu masāža un Havens.