Drukāt

Carnikavieši viesmīlīgi uzņem madoniešus

.

Pirmdien, 28.oktobrī Carnikavas pamatskolas sporta zālē norisinājās LBL3 spēle starp Carnikavas un Madonas komandām.

Carnikaviešu rindās šoreiz laukumā neizgāja Jānis Pētersons, kurš dziedē traumas.

Spēle sākās ar ciešu aizsardzību un rezultatīvu spēli uzbrukumā no carnikaviešu puses. Septītajā minūtē rezultāts jau 19:3 mājinieku labā, un laukumā dažādos virknējumos devās visi komandas spēlētāji. Spēles sākumā punktus guva E.Vecums, R.Dovgjallo, K.Briedis un I.Lubāns. Madonieši nebija gatavi tik kombicionāli bagātam spēles sākumam, bet pamazām sāka iezīmēties arī viņu spēles zīmējums. Ļoti stingri spēli vadīja Madonas treneris A.Beķeris, kurš pierādīja madoniešu slavu, ka viņi cīnās jebkuros apstākļos. Arvien aktīvāks palika centra spēlētājs A.Škute, kurš cik varēja centās ievērot trenera norādījumus. Ārējā līnijā madoniešiem sāka aktivizēties E.Saulītis un A.Malta.

Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 26:15 Carnikavas labā.

Otrajā ceturtdaļā carnikavieši spēlēja tā, lai saglabātos vismaz desmit punktu pārsvars, kas arī izdevās. Mājinieku rindās arvien agresīvāku spēli demonstrē T.Vandāns un J.Ābols, kuri arvien vairāk pretendē un vietu pamatsastāvā. Ne visai veiksmīgi šoreiz aizsardzībā iespēlējas K.Briedis, kuram strauji tuvojas piezīmju norma un spēles galotnē nākas atstāt laukumu. Bet no otras puses Kristaps priecē ar to, ka "trenējas" uzbrukumā spraukties uz grozu, kas būs ļoti svarīgi spēlēs ar spēcīgākiem pretiniekiem. Kopumā jau tomēr izdodas samest visvairāk punktu komandā.

Puslaiks noslēdzas ar 49:38 mājinieku labā.

Trešajā ceturtdaļas sākumā mājinieki notur pārsvaru, bet tad uz īsu brīdi carnikavieši izskatās, it kā pazaudējuši asumu un spēles disciplīnu, un to momentā izmanto viesi, kuri pietuvojas līdz četru punktu deficītam. Tad pamazām roku jau ir iesildījis K.Odziņš, kurš nospēlēja spīdoši vairākās epizodēs. Aizsardzībā pašaizliedzīgi darbojas Didzis Bergs. Šoreiz labi nospēlē R.Šleiners, kurš precīzi met no distances (7punkti). Ceturtdaļa noslēdzas ar veiksmīgu J.Ābola metienu - 69:63.

Pārtraukumā treneris Krištopāns jau iezīmē pēdējās ceturtdaļas cīņas shēmu, kuru jārealizē jau no pirmās minūtes. Lai kā arī necenšas A.Beķera audzēkņi, mājinieki savērpj tādu karuseli, ka ceturtdaļas vidū rezultāts ir jau 81:64. Reizēm šķiet, ka viesu aizsardzība pat nespēj sagrupēties, kad jau ir precīzs atbildes metiens no visdažādākajām pozīcijām. Aplausu kulmināciju šoreiz skatītājos rada brīdis, kad precīzu trīspunktnieku realizē O.Libsbergs.

Spēles izskaņā interesanta šķita epizode, kurā vispirms tiek bloķēts J.Ābola metiens no groza apakšas, bet jau pretuzbrukumā Jānis sadusmots iedanko un pieliek spēlei punktu - 90:72.

Nākamnedēļ Carnikavā niknais piekrastes kaimiņu derbijs - Carnikava spēlēs ar Saulkrastiem, kas šogad ir viena no līderkomandām.