Drukāt

Carnikavas volejbola turnīrā triumfē pērnā gada vicečempioni - komanda "Punctum"

.

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 12.aprīlī, otro gadu pēc kārtas norisinājās volejbola turnīrs „Carnikavas kauss 2014", kurā šogad piedalījās sešas komandas. Spēles norisinājās divās apakšgrupās, katrā pa trim komandām.

Pirmās izspēles notika starp "Carnikava 2", "Grīziņkalns" un "Code" komandām.

Pirmajā spēlē tikās „Carnikava 2" ar „Grīziņkalns". Pirmajā setā ar 13:25 uzvar „Grīziņkalns", otrajā setā ar 18:25 arī „Grīziņkalns".

Otrajā spēlē cīnās „Code" ar „Grīziņkalns". 1. setā ar 25:23 uzvar „Code". 2.sets iesākas ar ievērojamu „Grīziņkalna" pārsvaru, kas turpinās visu seta laiku, uzvarot ar 17:25.

Trešā spēle noris starp "Carnikava 2" un "Code". 1.setu uzvar "Code" ar 9:25. 2.setā "Carnikava 2" komanda cīnās mazliet aktīvāk, taču zaudē ar 11:25.

Pirmo izspēļu kopsummā gan „Grīziņkalns", gan „Code" abas gūst 3 punktus un iespēju cīnīties tālāk. „Carnikava 2" diemžēl paliek cīnīties par 5. vai 6. vietu.

Otrajā izspēlē tikās „Carnikava 1", „Zeltiņi" un „Punctum".

2. izspēļu pirmajā spēlē tiekas "Carnikava 1" un "Zeltiņi". Spēle notiek aktīvi, raiti, arī tehniski sagatavotāk. 1. sets par labu "Carnikava 1" ar 15:25. 2. sets beidzas par labu "Zeltiņi" komandai 25:17.

Otrajā spēlē tiekas "Punctum" ar "Zeltiņiem". 1.sets risinās ātri, punkts punktā, neatļaujot pretiniekiem atslābt. Seta beigās "Zeltiņi" gūst pat 8 punktu pārsvaru un uzvar ar 17:25. 2. seta sākumā "Zeltiņi" izrāvās, taču "Punctum" rezultātu izlīdzina un cīnās punkts punktā par 13 punktiem, pamatīgi vienam otru nogurdinot, taču "Punctum" izrāvās un uzvar 25:23.

Trešajā spēlē "Carnikava 1" ar "Punctum". 1.setā "Carnikava 1" piekāpās ar 19:25. 2. sets bija gana spraigs, lai "Carnikava 1" sagādātu pārsteigumus paši sev, nepadodotos un panāktu 21:21 jau no šķietama zaudējuma, turpinātu saglabāt neizšķirtu gandrīz līdz pašām spēles beigām, taču pāris kļūdas vai nesaprašanās starp komandas biedriem darīja savu, līdz ar to diemžēl eiekāpšanās ar 26:28.

Izspēlē 1.grupas 2.vieta ar 2.grupas 1.vietu tikās "Grīziņkalns" ar "Punctum". "Punctum" nodrošināja sev pārliecinošu uzvaru abos setos. 1. – 17:25 un 2. – 14:25

Izspēlē 1.grupas 1.vieta un 2.grupas 2.vieta tikās "Code" ar "Zeltiņi", kuri 1. setā guva pārliecinošu uzvaru ar 14:25, tāpat arī 9:25, šeit gan uzslavas „Code" komandas spēlētājam, kurš nepadevās un spēlēja pat ar gūto kājas traumu.

Par 5./6.vietu cīnās mājinieki. 1.setā pārliecinoši uzvar "Carnikava 1" 6:25, 2.setā- 16:25.

Par 3./4. vietu cīnās "Code" un "Grīziņkalns". Spraigā cīņā sēžot "astē" līdz pat 22 spēles punktiem. Ar 25:22 uzvar 1.setā "Code", kura arī otrajā setā uzvarēja ar tādu pašu rezultātu.

FINĀLS. "Zeltiņi" pret "Punctum". Spēle bija saspringta, asa, ātra, tehniski pārdomātāka un ar meistarīgiem gājieniem. 1.setā uzvar "Punctum" ar 12:25. 2.sets risinājās lēnāk, izspēles garākas, katrā ziņā puiši cīnījās par katru punktu un skatītājiem atstāja intrigu līdz pašām spēles beigām. Uzvar „Punctum", kuri tad arī ieguva pirmo vietu un 2014.gada čempionu titulu.

Uzvarētāju komandas sastāvs: Kristaps Buķis; Kārlis Karolis; Gunārs Zelčs; Eduards Kolodinskis; Artūrs Millers; Ansis Žabnovs; Arnis Makārovs; Gatis Mencendorfs.

Apsveicam komandu „Punctum" un uz tikšanos „Carnikavas kauss 2015".