Drukāt

Carnikavieties Kristers Apels izcīna bronzu PČ BMX riteņbraukšanā B12 grupā

.

Apels 80025. jūlijā Beļģijas pilsētā Zolderā, gaisa temperatūrai sasniedzot +40 grādus pēc celsija, aizvadītas UCI pasaules čempionāta BMX riteņbraukšanā jauniešu grupu sacensības. B12 puišu grupas finālā carnikavietis Kristers Apels ("BMX Rīga/ RRS") izcīnīja bronzu. Sveicam un lepojamies!

Pirmo reizi šogad gaisa temperatūra Beļģijā pārsniedza 40 grādu atzīmi, tāpēc priekšbraucienu laikā tika apturētas pasaules BMX čempionāta jauniešu grupas sacensības. Uz vakaru svelme nedaudz rimās un cīņa par godalgām turpinājās.

Jauniešu grupās no 12 līdz 16 gadu vecumam Latviju pārstāvēja 26 sportisti, no kuriem seši sasniedza lielo finālu. Starp viņiem - arī carnikavietis K. Apels. Savā B12 grupā viņš uzvarēja piecos braucienos pēc kārtas, bet ceturtdaļfinālā un pusfinālā bija otrais. Lielajā finālā olimpieša Edžus Treimaņa trenētais jaunais sportists finišēja trešajā vietā.