Drukāt

Sporta laureāti 2013

.

 
Sportists (vārds, uzvārds)

Sasnieguma mērogs

Vieta

Raimonds Garenčiks

Latvijas čempionāts krostriatlonā

1.

Gatis Miglāns

Latvijas čempionāts petankā

2.

Māris Miglāns

Latvijas čempionāts petankā

2.

Laura Miglāne

Latvijas čempionāts petankā

1.

Ginta Miglāne

Latvijas čempionāts petankā

1.

Dace Ida

Latvijas čempionāts petankā

1.

Artūrs Nartišs

Latvijas čempionāts džudo

2.

Uldis Nartišs

Latvijas čempionāts džudo

3.

Edgars Galimžanovs

Latvijas čempionāts triatlonā.

2.

Jānis Lūsis

Latvijas veterānu čempionāts

3.

Ināra Lūse

Starptautiskās sacensības maratonā

2.

Patriks Legzdiņš

Latvijas čempionāts triatlonā.

2.

Juris Kozlovskis

Latvijas čempionāts sambo

2.

Gusts Garkalns

Latvijas čempionāts džudo

1.

Juris Ģērmanis

Latvijas čempionāts slēpošanā

1.

Serafima Nazarova

Latvijas čempionāts džudo

2.

Aleksejs Nazarovs

Latvijas čempionāts džudo

3.

Aleksandra Nazarova

Latvijas čempionāts džudo

2.

Laima Klauža

Latvijas čempionāts orientēšanās

1.

Edgars Bričonoks

Pasaules čempionāts orientēšanās

7.

Kārlis Baltacis

Latvijas čempionāts orientēšanās

1.

Edgars Indrāns

Latvijas čempionāts orientēšanās

2.

Linda Nelsone

Latvijas čempionāts orientēšanās

3.

Madara Šadrina

Pasaules skolēnu čempionāts orientēšanās

1.

Laura Nelsone

Pasaules skolēnu čempionāts orientēšanās

7.

Gunārs Ostups

Latvijas čempionāts orientēšanās

2.

Toms Skujiņš

Pasaules čempionāts riteņbraukšanā

5.

Justīne Brūvere

Masveidīgākais riteņbraukšanas pasākums Latvijā.

3.

Rolands Laveiķis

Pasaules čempionāts rogainingā.

24.

Mareks Markāns

Latvijas čempionāts džudo

1.

Jānis Kaupe

Masveidīgākais riteņbraukšanas pasākums Latvijā.

3.

Kristaps Knops

Latvijas čempionāts riteņbraukšanā

2.

Laimonis Daugavietis

Latvijas čempionāts triatlonā.

1.

Miks Cinis

Latvijas čempionāts ūdensslēpošanā

3.

Evita Rudzīte

Pasaules čempionāts florbolā.

5.

Daumants Putnis

Masveidīgākais slēpošanas pasākums Latvijā.

2.

Ralfs Rūsiņš

Eiropas Jaunatnes Olimpiskais festivāls.

5.

Una Ģērmane

Pasaules čempionāts kērlingā.

12.

Māris Liepa

Latvijas čempionāts triatlonā.

1.

Emīls Ūdris

Latvijas čempionāts orientēšanās

1.

Daira Krope

Latvijas čempionāts džudo

2.

Linda Circene

Pasaules čempionāts sambo.

12.

Mārtiņš Upinieks

Starptautiskais čempionāts kikboksā.

3.

Ilze Laure

Latvijas čempionāts rogainingā.

2.

Pēteris Novikovs

Latvijas čempionāts orientēšanās

1.

Tamāra Kosmačeva

Latvijas čempionāts orientēšanās

3.

Una Undīne Džerve

Masveidīgākais pasākums Latvijā orientēšanās sportā.

3.

Raimonds Garais

Masveidīgākais pasākums Latvijā orientēšanās sportā.

2.

Linda Blūme

Masveidīgākais pasākums Latvijā orientēšanās sportā.

1.

Drukāt

2011

.

 Vārds  Uzvārds  Vecums  Sporta veids

Jānis

Kaupe Riteņbraukšana
Justīne  Brūvere  Riteņbraukšana 
Toms  Skujiņs  Riteņbraukšana 
Reinis  Simanovskis  Riteņbraukšana 
Raimonds  Garenčiks  Triatlons 
Artūrs  Jaundžeikars  Džudo
Artūrs  Nartišs  Džudo 
Uldis  Nartišs Džudo  
Gusts  Garkalns  Džudo  
Serafima  Nazarova  Džudo  
Juris  Kozlovskis  Džudo  
Ralfs  Rūsiņš  Džudo  
Rihards  Pidiks  Džudo  
Roberts  Burģelis  Džudo  
Romans  Jefremovs  Džudo  
Jānis Straujups Džudo 
Linda Circene Džudo 
Ināra Lūse Vieglatlētika
Jānis Lūsis Skriešana
Laima Klauža Ziemas orientēšanās
Madara Šadrina Orientēšanās
Kārlis Baltacis Orientēšanās
Rita Ostupe Orientēšanās
Laura Nelsone Orientēšanās
Edgars Indrāns Orientēšanās
Sergejs Šadrins Orientēšanās
Līga Saulīte Ziemas peldēšana
Roberts Vanags Golfs
Drukāt

2010

.


 Vārds  Uzvārds  Vecums  Sporta veids
 

Drukāt

2012

.

 Vārds  Uzvārds  Vecums  Sporta veids
 Raimonds  Garenčiks   Triatlons 
 Gatis   Miglāns   Petanks
 Laura  Miglāne   Petanks
 Ginta  Miglāne   Petanks
 Artūrs  Nartišs   Sambo 
 Uldis  Nartišs   Džudo 
 Edgars   Galimžanovs   Akvatlons 
 Kārlis  Lūsis   Skriešana 
 Jānis  Lūsis   Skriešana 
 Ināra  Lūse   Skriešana 
 Patriks  Legzdiņš   Triatlons 
 Marina  Žagata   Jāšanas sports
 Dace  Munča   Kērlings 
 Veronika   Raudive    
 Valentīna   Kijna     
 Una   Ģērmane    Kērlings 
 Mārtiņš  Upinieks   Kikbokss
 Artūrs  Jaundžeikars   Sambo 
 Gusts  Garkalns   Džudo 
 Juris  Ģērmanis    Slēpošana  
 Sarafima  Nazarova   Džudo 
 Aleksejs  Nazarovs   Džudo 
 Aleksandra  Nazarova   Dzudo 
 Edīte  Bričonoka   Orientēšanās 
 Eduards  Rugājs- Zavadskis   Spēka trīscīņa
 Reinis  Jurjāns    Orientēšanās 
 Tamāra   Kosmačeva    Orientēšanās 
 Pēteris   Novikovs   Orientēšanās 
 Rolands   Laveiķis   Rogainings 
 Helmuts   Mūrmanis    Sambo 
 Daira   Krope     Dzudo 
 Juris   Kozlovskis    Sambo 
 Edžus   Straujups   Sambo
 Jānis  Straujups   Sambo 
 Mareks  Markāns   Džudo 
 Roberts   Vanags   Golfs 
 Roberts   Burģelis   Džudo 
 Laima  Klauža   Orientēšanās
 Edgars   Bričonoks    Orientēšanās 
 Kārlis   Baltacis    Orientēšanās 
 Edgars   Indrāns    Orientēšanās 
 Linda   Nelsone    Orientēšanās 
 Madara   Šadrina    Orientēšanās 
 Laura   Nelsone    Orientēšanas 
 Sergejs   Šadrins    Orientēšanās 
 Rita   Ostupe    Orientēšanās 
 Gunārs  Ostups    Orientēšanās 
 Toms   Skujiņš    Riteņbraukšana 
 Justīne   Brūvere    Riteņbraukšana 
 Linda   Circene    Sambo