Drukāt

Babītē pulcēsies sportiskākie Pierīgas novadu pašvaldību darbinieki

.

PPSS

Apriņķis.lv 13:23 

16. augustā Piņķos notiks gadskārtējās Pierīgas novadu pašvaldību darbinieku vasaras sporta spēles, kurām līdz trešdienas pusdienai bija pieteikušās 13 pašvaldību komandas.

Sporta spēlēm pieteikušies ne tikai Babītes novada pārstāvji, bet arī pagājušā gada spēļu uzvarētāji mālpilieši un Ādažu, Baldones, Carnikavas, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Sējas novada pašvaldības darbinieki, informēja Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldes speciālists sporta jautājumos Tadeušs Tračums.Spēļu nolikums paredz, ka sacensībās drīkst piedalīties pašvaldību deputāti un algotie štata darbinieki, kā arī dzimtsarakstu nodaļu, bāriņtiesu un būvvalžu štata darbinieki, pašvaldību sporta darba organizatori. Toties pašvaldībām pakļauto uzņēmumu un iestāžu darbinieki piedalīties nevar.

Sporta spēļu programmā iekļautas sacensības astoņās disciplīnās. Būs komandu sacensības gan tradicionālos sporta veidos, kā pludmales volejbols (četri pret četri), orientēšanās sports, futbola soda sitieni un lodes grūšana, gan veiklības, biatlona un airēšanas stafetes. Kā ierasts, netrūks arī tradicionālās "priekšsēdētāju trīscīņas" – šoreiz pašvaldību vadītāji sacentīsies boulinga paveidā, šautriņu mešanā un veiklības uzdevumā ar koka raketi un florbola bumbiņu.

Labākie Pierīgas novadu pašvaldību darbinieki tiks noteikti gan katrā atsevišķā disciplīnā, gan komandu kopvērtējumā. Vietu noteiks, summējot komandu izcīnītās vietas katrā sporta veidā – uzvarēs komanda ar mazāko punktu summu. Vienāda punktu skaita gadījumā augstāku vietu ieņems komanda, kas sevi būs prezentējusi sporta spēļu atklāšanas laikā.

Pagājušajā gadā par Pierīgas novadu pašvaldību darbinieku vasaras sporta spēļu uzvarētājiem kļuva mājinieki Mālpils novada pārstāvji. Otrajā vietā ierindojās Mārupes novads, trešajā – Babītes novads
.
 Share on Facebook Tweet