Drukāt

Aizvadīti sportiskie Nēģu svētki 2017

.

DSC01239Ir aizvadīti kārtējie Nēģu svētki. Fantastisko svētku programmas ietvaros bija arī aizraujošas cīņas strītbola, pludmales volejbola un futbola laukumos, kā arī pie zolītes galda.
Strītbola turnīram šogad bija ierobežots komandu skaits. Un tā  2 komandas startēja jauniešu grupā (līdz 15 gadu vecumam), savukārt 12 komandas startēja Pieaugušo grupā (15 gadi un vecāki). 
Ņemot vērā, ka Jauniešu grupā bija pieteikušās tikai 2 komandas, tad uzvarētājs tika noskaidrots spēlējot līdz 5 uzvarām. Tā 1. vietu izcīnīja komanda “Upītes” (Deivids Jansons, Rihards Nils Vāvers, Edijs Endijs Eglītis, Kristofers Karlsons) no Ādažiem, kuri uzvarēja visās piecās spēlēs pārspējot komandu “Āķīši” (Petra Kravčuna, Daniela Martinsone, Kate Līva Ose, Una Kristiāna Kasparsone).
Pieaugušo grupā visas dienas garumā notika ļoti sīvas cīņas, kur beigās par uzvarētājiem kļuva komanda “Pirmie” (Toms Straudovskis, Oskars Šulcs, Kaspars Siliņš, Arnis Rozītis), kuri  finālspēlē ar rezultātu 12:6 uzvarēja “Palīgbrigāde” (Edgars Vecums, Jānis Vaišļa, Mārtiņš Zemturis, Kārlis Sprukts). 3. vietu izcīnīja komanda “CA Basket” (Rolands Dovgjallo, Jānis Ābols, Ojārs Libsbergs, Kristaps Briedis). Par turnīra MPV tika atzīts Toms Straudovskis.
Šogad pludmales volejbola turnīrā piedalījās 10 komandas. Turnīrs pulcēja ļoti spēcīgu sastāvu. Visas dienas garumā tika aizvadītas sīvas un skatītājiem interesantas spēles. Šajā spēcīgajā konkurencē 1.vietu izcīnīja vietējā komanda “Priede/Garklāvs” (Edgars Priede, Gatis Garklāvs), kuri finālā apspēlēja komandu “Renāri” (Renārs Strazds, Renārs Astra). 3.vietu izcīnīja komanda “Rūdolfs/Dāvisi” (Rūdolfs Šadrins, Dāvis Blankenbergs).
Par turnīra MPV tika atzīts Edgars Priede.
Kā katru gadu arī šoreiz Nēģu svētku programmu kuplināja zolītes cienītāji. Neoficiālas ziņas vēsta, ka šogad Nēģu svētkos bijis rekordliels apmeklētāju skaits. Tāds bija arī zolītes spēlētkandidātu skaits. Mūsu iespēju un telts izmēri turnīrā pieļauj spēlēt 32 dalībniekiem. Jāatzīmē, ka šoreiz spēlētgribētāju skaits bija krietni lielāks, kas liecina par šīs spēles popularitātes pieaugumu.
Dalībnieku vidū šogad bija 15 viesspēlētāju. Tāds bija arī turnīra kausa ieguvējs – Jānis Endzeliņš. Iepriecina  jaunā carnikavieša Mārtiņa Iesalnieka izcīnītā “sudraba” godalga, kurš ieguva vienādu punktu skaitu ar uzvarētāju un tikai neliela “acu” starpība viņu atvirzīja otrā vietā. Jau otrajā turnīrā “bronzas godalgu ieguva Imants Grebņickis. Vēl sešniekā iekļuva:Andris Iesalnieks, Reinis Kalnbērziņš un Mihails Kovaļskis.
Šogad Nēģu svētku ietvaros notika arī veterānu futbola turnīrs “Carnikavas Nēģu kauss 2017”, kas vienlaicīgi bija LČ 9.posms. 1.vietu izcīnīja Daugavpils, kuri finālā ar 1:0 pārspēja komandu “Viesulis”. Savukārt 3.vietu izcīnīja Jūrmala.
Pasākums nebūtu iespējams bez fantastiskajiem atbalstītājiem, kuri sacensību 1.-3.vietas ieguvējiem bija sagādājuši superīgas balvas. Lielu paldies sakām “Ādažu Meistara alum”, “PortHotel”,  kā arī “Miķeļa alus darītavai”.
Lielu paldies arī sakām sacensību tiesnešiem – Kristapam Odziņam (strītbols), Rūdolfam Šadrinam (volejbols), Pjotram Špakova, (futbols) un Jānim Eduardam Ozoliņam (zolīte).
FOTOGALERIJA šeit
 Share on Facebook Tweet