Drukāt

Aizvadīts džudo turnīrs "Carnikavas atklātais paklājs 2017"

.

DSC02006Sestdienā 4.novembrī Carnikavas pamatsolas sporta zālē norisinājās ikgadējais džudo turnīrs "Carnikavas atklātais paklājs",  kas kopumā pulcēja 123 jaunos džudistus no Ventspils, Rīgas, Saulkrastiem, Gaujas, Ādažiem, Vangažiem un Carnikavas. Sacensībās piedalījās 2007.gadā dzimuši un jaunāki dalībnieki.
Šajā turnīrā ļoti labas sekmes bija Carnikavas džudo treniņu grupas bērniem. Tā 1.vietas savās vecuma grupās un svara kategorijās izcīnīja: Ričards Trejs, Marks Miļčevskis, Freja Semjonova.
2.vietas izcīnīja Lukas Perekristovs, Adrians Elferts, Rafaels Rozentals, Artūrs Nelsons, Daniels Volodjko, Viesturs Gerke, Toms Rešna.
Savukārt 3.vietas izcīnīja Jaromirs Baranovs, Pēteris Lucāns, Avrora Baranova, Bruno Bulgakovs, Maksims Volodjko, Artjoms Dmitrijevs, Henrijs Japiņš, Ivo Kārkliņš un Artūrs Ankipāns.
Izsakam lielu paldies šo sacensību galvenajam tiesnesim un Carnikavas džudo trenerim Leonīdam Kuzņecovam par šo sacensību organizēšanu.
Liels paldies arī pārējiem sacensību tiesnešiem, medmāsai un pārējiem palīgiem, bez kuru palīdzības nebūtu iespējams noorganizēt šo pasākumu.