Drukāt

Carnikavas ledus arēnā sacenšas hokeja zvaigžņu spēlē un meistarībā uz ledus

.

IMG 2376Carnikavas ledus arēnā 24. februārī norisinājās Carnikavas hokeja zvaigžņu spēle un meistarības šovi, ko atklāja hokejista un komentētāja Edgara Lūsiņa uzruna.
Meistarības disciplīnās dalībnieki tika sadalīti četrās vecuma grupās. Pirms katra no veiklības šova E. Lūsiņš demonstrēja dalībniekiem, kā attiecīgais uzdevums jāizpilda. Veiklības šovā hokejistiem bija jāvada ripa caur šķēršļiem, un uzvarēja tas, kurš to paveica visātrāk. Tā grupā līdz 7 gadu vecumam uzvarēja Edvards Krūms, otrais palika Ričards Treijs, bet 3. vietā ierindojās Kate Lejiņa. No 7 līdz 11 gadu vecuma grupā šajā pārbaudījumā veiklākais izrādījās Andris Siliņš, 2. vietā – Jānis Leja, 3. – Niklāvs Užulis. No 12 līdz 15 gadu vecuma grupā uzvarēja Edgars Ralovecs, aiz sevis atstājot Ņikitu Antonovu un Bruno Briedi. Jāpiebilst, ka Edgars un Ņikita uzrādīja labākos laikus starp visiem dalībniekiem, par 4 sekundēm apsteidzot pat 16+ grupas veiklākos ripas vadītājus. Savukārt 16+ grupā 1. vietā ierindojās Gatis Miglāns, 2. vietu ieguva Zīle, 3. vietā – Sandijs Bukšs.
Ātruma šovā pirmās trīs vietas dalīja tie paši dalībnieki, kas bija labākie ripas vadīšanā. Grupā līdz 7 gadiem pārliecinoši uzvarēja E. Krūms, bet K. Lejiņa sīvā cīņā par 2.vietu izrādījās pārāka par R. Treiju. No 7 līdz 11 gadu vecuma grupā ļoti sīva cīņa izvērtās par 1. vietu – A. Siliņš tikai pavisam nedaudz pārspēja J. Leju, bet 3. vietā ierindojās N. Užulis. Arī No 12 līdz 15 gadu vecuma grupā bija ļoti sīva cīņa par 1. vietu, tomēr E. Ralovecs atkal izrādījās pārāks par Ņ. Antonovu, bet 3.vietā – B. Briedis. Savukārt 16+ grupā ātruma šovā piedalījās arī pats E. Lūsiņš. Neviens no dalībniekiem profesionālajam hokejistam piekāpties negribēja piekāpties, tāpēc cīņa izvērtās ļoti spraiga. Rezultātā 1. vieta tika dalīta starp E. Lūsiņu un G. Miglānu; arī 3. vieta tika dalīta – starp Gustu Vīmani un Gunti Jākobsonu.
Precizitātes šovā dalībniekiem līdz 7 gadu vecumam no aptuveni 5 m attāluma bija jāveic 5 metieni tukšos mazajos vārtos. Vislabāk veicās E. Krūmam, 2. vietu dalīja R. Treijs un Luiss Lūsiņš. No 7 līdz 11 gadu vecuma grupā dalībniekiem 5 metieni bija jāmet pāri šķērslim. J. Leja nekļūdījās ne reizi un uzvarēja, aiz sevis atstājot savus sīvākos konkurentus – N. Užuli un A. Siliņu. No 12 līdz 15 gadu vecuma grupā dalībnieki veica 5 metienus uz lielajiem vārtiem pa konkrētiem mērķiem. E. Ralovecam un Ņ. Antonovam identisks rezultāts un dalīta 1. vieta, bet 2. vietu izcīnīja Kristapas Nartišs. 16+ grupā precīzākais izrādījās Viesturs Lejiņš, 2. vietā – Linards Gnatišens, bet 3.vietu izcīnīja G. Jākobsons.
Pēc meistarības šoviem notika hokejista Mārtiņa Karsuma krekla izloze un veiksmīgākais izrādījās J. Leja.
Iestājoties tumsai, sākās Zvaigžņu spēles. Vienā piedalījās līdz 11 gadu veci hokejisti, otrā – sākot no 12 gadu vecuma. Spēles tika aizvadītas brīvā gaisotnē un beigu beigās aizvadot pat vairāk periodu, nekā bija paredzēts, jo dalībniekiem svarīgāks par rezultātu bija pats notikums.
Paldies Jānim Kozlovskim, kurš visas dienas garumā rūpējās par muzikālo fonu, Ilzei Tjarvei par sildošo zupu un tēju, tiesnešiem Edvīnam Krūmam, Sarmim Ozoliņam un G. Jākobsonam, kā arī pasākuma vadītājam E. Lūsiņam un hokejistam M. Karsumam.
 
FOTOGALERIJA šeit
 
A. Rozītis
 Share on Facebook Tweet