Drukāt

Carnikavas florbolisti paliek soli no pjedestāla

.

Florbila komanda31. maijā Carnikavas florbolisti Rīgas Atklātā čempionātā (RAČ) aizvadīja spēli par bronzas medaļām pret Jelgavas novada florbola klubu "JeNo-2".

Ceturtdienas mačā par trešo vietu pret Jelgavas novada florbola klubu "JeNo-2"pēc divām trešdaļām FK "Carnikava" bija vadībā 4:3, taču līdz trešā perioda vidum ielaida trīs vārtus pēc kārtas un vairs nespēja atspēlēties – 6:7 un ceturtā vieta čempionāta noslēgumā.

Iepriekš RAČ pusfināla spēļu sērijā līdz divām uzvarām Carnikavas florbolisti tikās ar regulārās sezonas uzvarētājiem "Nūjas.lv/Intrex serviss". Sēriju līdz divām uzvarām mūsējie sāka ar veiksmīgu mājas spēli, uzvarot pretiniekus ar 7:6. Diemžēl 22. un 29. maijā Rīgā mūsu komanda zaudēja ar rezultātu 6:11 un 5:9. Pusfināla sērijas trijās spēlēs ar astoņiem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli carnikaviešu rindās izcēlās Rolands Gustavs Vaivads.