Drukāt

FOTO: Carnikavas Piejūras skrējienā 2018 triumfē carnikavieši

.

IMG 4988Svētdien, 3. jūnijā, norisinājās tradicionālais skrējiens pa Carnikavas Piejūras dabas parku – "Carnikavas Piejūras skrējiens 2018". Uz starta līniju kopumā devās 112 dalībnieki un tieši puse pārstāvēja Carnikavas novadu, lai sekmīgi sacenstos ar citiem novadu pārstāvjiem, izcīnot sešas uzvaras, 10 sudraba godalgas un septiņas bronzas medaļas.
 
Pasākums norisinājās piecās dažādās distancēs. To garums bija atkarīgs gan no dalībnieku vecuma, gan vēlamās distances izvēles.
 
Paši jaunākie dalībnieki SV4 un SV6 grupas veica 400 m apli Carnikavas sporta kompleksa stadionā, kur distancē viņus pavadīja vecāki. Ļoti veiksmīgi šajos skrējienos cīnījās carnikavieši. S4 grupā 3. vietu izcīnīja Alma Varta un V4 grupā 2. vietu – Edgars Boids; S6 grupā 3. vietu izcīnīja Herta Grantskalna, V6 grupā 2. vietu- Valters Blūme.
 
Kā nākamie uz starta stājās SV8 un SV10 grupu dalībnieki, kuriem jau bija jāveic 800 m distance (2 stadiona apļi). Arī šajā distancē carnikavieši kāpa uz goda pjedestāla – S8 grupā Beatrice Sproģe izcīnīja 2. vietu un Darja Žagata 3. vietu; V8 grupā uzvaru svinēja Edvards Krūms un S10 grupā 3. vietu izcīnīja Nadīna Blūme.
 
Sacensību turpinājumā stadiona apli nomainīja Piejūras dabas parkā veidotās trases, kuras veidotas, izmantojot dažādu reljefu un segumu, jo ietver sevī gan priežu mežu, gan smilšaino piekrasti. Kā pirmie Piejūras dabas parkā devās 3 km distances veicēji. Arī šajā distancē veiksmīgi sacentās carnikavieši. S12 uz pjedestāla pirmajiem diviem pakāpieniem kāpa māsas Kļavnieces – 1. vietā Madara un 2. vietā Elza Anna. V12 grupā – 2. vieta Emīlam Solovjovam; V14 grupā 2. vieta Ernestam KrūmaM un 3. vieta Jānim Gustavam Spoģim. Savukārt veterānu grupas skrējienā (V60) 1. vieta Vilnim Liepiņam un 2. vieta Rolandam Laveiķim.
 
Sacensību turpinājumā starts tika dots 6,5 km un 13 km distanču dalībniekiem. Un tā S50 grupā uzvarēja Ināra Lūse; V50 grupā sudrabs Vilnim Liepiņam; V Tautas grupā, ierodoties uz startu vien dažas sekundes pirms tā, otro vietu izcīnīja Jānis Ābols; S30 grupā 1. vieta Ivetai Hāgenai; V30 grupā trešā vieta – Ivo Krupenkovam; Elites grupā sievietēm uzvarēja Anda Valtere un vīriešu Elites grupā 2. vieta Robertam Lauvam.
 
Pašā smagākajā grupā vīriem, kuriem šī trase patiešām bija "vissmagākā" 3. vietu izcīnīja Dailis Gubāts.
 
Paldies Carnikavas novada domei un šo sacensību atbalstītājiem – "Joma" par sagādātajām balvām šo sacensību uzvarētājiem, kā arī "Pupumaiss.lv" gaumīgo atpūtas zonu.
 
Pateicība Ilzei Tjarvei par ļoti garšīgo zupu un īpaši spēcinošo putru.
 
Uzslavas pasākuma muzikālā noformējuma veidotājam Jānim Kozlovskim, īpaši no Carnival Youth!
 
Pateicības vārdi trašu tiesnešiem Jānim Innusam un Sarmim Ozoliņam par ieguldīto darbu profesionālā trašu sagatavošanā, kā arī pārējiem trašu tiesnešiem.
 
Tiekamies jau nākamajos sporta pasākumos gleznainajā Carnikavas novadā!
 
 Share on Facebook Tweet