Drukāt

Carnikavā aizvadīts 21. Alvja Vītoliņa piemiņas turnīrs šahā

.

VITOLINATURNIRS 2018 0Carnikavas tautas namā "Ozolaine" 16. jūnijā aizvadīts tradicionālais starptautiskā meistara Alvja Vītoliņa piemiņas turnīrs, kas pulcēja vairāk nekā pussimts šahistu.
 
13 kārtu ātrspēles (3 min + 2 s) turnīrā 11 punktu ieguva galvenais favorīts pēc reitinga Georgijs Makovskis, kurš pagājušajā gada turnīrā izcīnīto otro vietu šogad uzlabojis uz pirmo. Arī pērn Makovska izcīnītie 12 punkti no 13 bija augstākā punktu summa, taču tikpat iekrāja arī FM Verners Putka, kurš bija labāks papildrādītājos.
 
Otrās vietas ieguvējam, starptautiskajam meistaram Guntaram Antomam – 10,5 punkti, bet trešo vietu ar 9,5 punktiem ieņēma FIDE meistars (FM) Dmitrijs Tokranovs. Labākais no carnikaviešiem ar 7,5 punktiem bija Kristaps Krustkalns, kuram kopvērtējumā 13. vieta. Aiz viņa novadnieku vērtējumā – Atis Bērziņš (7 punkti, 20. vieta) un Marsels Kurmatovs - (2 punkti, 51. vieta). Savukārt mūsējā Ilze Kempele ar 6,5 punktiem bija trešā labākā turnīrā sieviešu konkurencē, bet kopvērtējumā ierindojās 28. vietā.
 
Starptautiskā šaha meistara, novadnieka Alvja Vītoliņa piemiņas turnīru Carnikavas novada dome rīko sadarbībā ar Latvijas Šaha federāciju.
 
 Share on Facebook Tweet