Drukāt

Carnikavas riteņbraucējiem panākumiem bagāts jūlijs

.

RenateAizvadītais mēnesis Carnikavas riteņbraukšanas nodaļas audzēkņiem bija panākumiem bagāts. Jūlija beigās tika aizvadīta spraiga nedēļas nogale – 21. jūlijā norisinājās Latvijas čempionāts (LČ) XCO Ikšķiles novada dabas parkā "Zilie kalni", un jau nākamajā dienā bija jāstartē "Vivus" MTB maratona 5. posmā Smiltenē.
 
Latvijas Čempionātā mūsu sportisti Renāte Rodionova un Matīss Reinšmits izcīnīja vicečempionu titulus grupās. Jāpiebilst, ka abiem bija reālas izredzes cīnīties arī par čemipona titulu. Savukārt Smiltenē Renāte guva pārliecinošu uzvaru savā grupā, bet Matīss finiša spurtā ieguva 3. vietu jauniešu konkurencē. Savukārt carnikavietis Kārlis Baltacis ("Patria – Bottecchia") izcīnīja uzvaru amatieru grupā vīriem, spraigā cīņā tikai pēdējā aplī nodrošinot pārsvaru pār otrās vietas ieguvēju.
 
Jūlija pēdējās nedēļā bija atelpa no sacensībām un iespēja izanalizēt kļūdas un ieguldīt darbu treniņos, kas vainagojās panākumiem 5. augusta "Vivus" posmā Cēsīs. Organizatori bija sarūpējuši jaunu, ļoti interesantu un tehnisku trasi, ko papildus sarežģīja neilgi pirms starta uznākušais negaiss. Trase ļāva sportistiem demonstrēt visas braukšanas iemaņas, un Matīss ierindojās godpilnajā 2. vietā, tikai 1 min 4 s aiz līdera, savukārt Renāte izcīnīja savu piekto uzvaru sešos posmos, tādējādi jau nodrošinot uzvaru seriāla kopvērtējumā.
 
Sezona tuvojas beigām, un mūsu jauniešiem atlikuši vien daži nozīmīgi starti – SEB maratona posmi 12. augustā un 23. septembrī, "Vivus" MTB seriāla noslēdzošais posms 8. augustā, kā arī Carnikavas rudens velobrauciens 9. septembrī.
 
E. Smoļins
 Share on Facebook Tweet