Drukāt

Carnikavas jaunie riteņbraucēji aizvadījuši panākumiem bagātu sezonu

.

apeRenate 1Septembris Carnikavas riteņbraukšanas nodaļas audzēkņiem, tāpat kā lielai daļai Latvijas riteņbraucēju, ir sezonas noslēdzošais mēnesis.
 
8. septembrī Igaunijas pierobežas pilsētiņā Vastse-Roosa norisinājās pēdējais "Vivus MTB" maratona posms, pēc kura notika arī kopvērtējuma apbalvošanas ceremonija. Laikapstākļi sacensībām bija ideāli, un organizatori bija sarūpējuši lielisku trasi. Noslēgumā carnikaviete Renāte Rodionova kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena, jo sešas uzvaras sešos posmos bija rezultējušās pārliecinošā uzvarā sezonas kopvērtējumā. Savukārt mūsējais Matīss Reinšmits ieguva sesto vietu šajā sacensību posmā, bet tas nebija šķērslis izcīnīt otro vietu seriāla kopvērtējumā savā grupā. Edvards Vinters un Kārlis Precinieks kopvērtējumā ierindojās attiecīgi 20. un 22. vietā.
 
Jau nākamajā dienā mūsu riteņbraucēji startēja sacensībās "Rudens ZIBENS riteņbraucienā", kur savu varēšanu bija iespēja parādīt arī jaunākajiem treniņu grupas dalībniekiem (par to lasiet ŠEIT).
 
Visbeidzot, 23. septembra rītā jaunie sportisti pārstāvēja Carnikavu "SEB MTB" maratona noslēdzošajā posmā Ikšķilē. Izcīnot uzvaru posmā, Renāte pārliecinoši bija pirmā arī sezonas kopvērtējumā. Matīsam šajā posmā astotā vietā, un kopvērtējumā viņš palika soli no pjedestāla, ierindojoties ceturtajā vietā. Savukārt Kārlis un Edvards kopvērtējumā ieņēma attiecīgi 17. un 18. vietu.
 
Kopumā tika aizvadīta lieliska un panākumiem bagāta sezona, kurā daudzreiz izskanēja Carnikavas vārds. Jau sācies starpsezonu treniņu laiks, kurā jauniešiem tiks dota iespēja pilnveidot braukšanas tehniku un vienkārši izbaudīt braukšanu ar velosipēdu, pēc kā sakos mērķtiecīgs sagatavošanās process jaunajai sacensību sezonai.
 
E. Smoļins
 Share on Facebook Tweet