Drukāt

Novadnieks A. Stepanovs apstiprina Latvijas čempiona titulu karatē

.

stepanovs-karate14 gadu vecais karatists Artūrs Stepanovs no Carnikavas novada Latvijas čempionātā (LČ), kas 23. septembrī norisinājās Salaspilī, pārliecinoši apstiprinājis iepriekšējā sezonā izcīnīto valsts karatē čempiona titulu.
 
Čempionātā piedalījās vairāk nekā 300 sportistu sākot no astoņu gadu vecuma, kas pārstāvēja visus Latvijas klubus. Sacensības norisinājās divās kategorijās – "kata" un "kumite".
 
A. Stepanovs cīnījās "kumite" kategorijā 14-15 gadu vecuma grupā svara kategorijā līdz 57 kg. Artūrs pārliecinoši ar 5:0 uzvarēja pretinieku no Madonas un finālā cīnījās ar sportistu no Jelgavas, pieveicot viņu ar 3:0 un izcīnot kārtējo Latvijas čempiona titulu. Uzvara šajā čempionātā bija ļoti svarīga, jo pagājušajā gadā Artūrs izcīnīja čempions 12-13 gadu vecuma grupā.
 
Artūrs pārstāv Ruslana Sadikova sporta skolu (treneris R. Sadikovs), kurā pirms LČ izgāja nopietnu sagatavošanās ciklu divu mēnešu garumā. Skolas audzēkņi izcīnīja pirmo vietu čempionāta kopvērtējumā, iegūstot 13 zelta medaļas.
 
Patlaban sportists kopā ar komandu gatavojas Jauniešu karatē līgas (Karate 1 Youth League) sacensībām, kas no 14. līdz 16. decembrim norisināsies Itālijas pilsētā Venēcijā.
 
Šobrīd Artūrs Stepanovs ieņem ceturto pozīciju pasaules reitingā savā vecuma un svara kategorijā. Apsveicam sportistu un novēlam veiksmi turpmākajās sporta gaitās!
 
R. Sadikovs
 Share on Facebook Tweet