Drukāt

Carnikavas futbolisti Latvijas atklātā veterānu futbola čempionāta sezonu noslēdz 5. vietā

.

Negu svetki sports-3121 800Ar Paula Rubīna piemiņas turnīru Ogrē 27. oktobrī noslēgusies Latvijas atklātā veterānu futbola čempionāta sezona. Carnikavas veterānu futbola komandai pēdējā posmā diemžēl neizdevās atkārtot 11. posma panākumus, kad finālā tika svinēta uzvara, un rezultātā 6. vieta posmā un 5. vieta sezonas kopvērtējumā.
 
Apakšgrupas turnīrā carnikavieši vienreiz uzvarēja, vienreiz zaudēja un divreiz cīnījās neizšķirti, kas kopsummā deva 3. vietu grupā. Ciņā par 5./6. vietu Carnikavas veterāni ar 0:1 piekāpās "Jūrmalas" futbolistiem, kurus iepriekšējā posmā ar šādu pašu rezultātu pieveica finālā.
 
Kopumā sezonas garumā notika 12 sacensības, kuras uzņēma laukumi Jēkabpilī, Balvos, Kauguros Aizkrauklē, Rēzeknē, Rīgā, Žagarē (Lietuva), Carnikavā, Limbažos, Daugavpilī un Ogrē. Šādu turnīru sēriju veterāniem LFF organizēja ceturto gadu pēc kārtas. Atsevišķās sacensībās kopā ar Latvijas futbola veterāniem spēkojās arī Lietuvas pārstāvji.
 
Par turnīra čempioni kopvērtējumā kļuva Daugavpils komanda. Mūsējie trīs reizes sezonu noslēdza labāko trijniekā, bet šogad turnīra tabulā tuvākie pretinieki – komandas "Rēzekne", "Viesulis" un "Jūrmala" – mūsējos apsteidza.
 
Paldies sportistiem par izturību sezonas garumā, un vēlam panākumus nākamgad!
 
I. Cerbule, pēc LFF sniegtās informācijas
 Share on Facebook Tweet