Drukāt

FBK “Carnikava” florbolisti janvārī sāks cīņu par goda pjedestālu, SĀC gada nogalē uzvar principiālos pretiniekus

.

Florbols briezi 800Florbola klubs "Carnikava", kurš Rīgas atklātajā florbola čempionātā (RAFČ) gadu noslēdza trešajā vietā, janvārī aizvadīs trīs spēles izbraukumā – (11. janvārī pretī stāsies "Rīgas Lauvas", 15. janvārī – "JeNo", 21. janvārī – Saulkalnes florbolisti). Mūsu florbolisti ir apņēmības pilni šopavasar kāpt uz goda pjedestāla, vēlam veiksmi turpmākajos mačos!
 
Pirms Ziemassvētkiem divas spēles Latvijas čempionātā (LČ) florbolā 1. līgā aizvadīja FBK "SĀC" (klubā apvienojušies Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas florbolisti), izbraukumā uzvarot principiālos sāncenšus "Impar/Limbaži" ar rezultātu 6-5 un savā laukumā pagarinājumā izraujot uzvaru ar 9:8 pret FBK "Valmiera/BSS".
 
Spēles Limbažos allaž ir saspringtas, un arī šī nebija izņēmums. Mūsu florbolisti devās cīņā ar lielu apņēmību revanšēties par savā laukumā piedzīvoto zaudējumu. Spēlējot disciplinēti un precīzi pildot norādījums, mūsu florbolisti vairākkārt atradās vadībā. Limbažnieki, visu spēli esot iedzinēju lomā, divas reizes spēja izlīdzināt rezultātu (2:2 un 5:5) taču pēdējais vārds piederēja "SĀC" un komandas uzbrukuma līderim Alvim Dālem, kurš guva izšķirošos vārtus minūti un desmit sekundes līdz spēles beigām.
 
Ziemassvētku spēlei, kas 22. decembrī norisinājās Saulkrastu sporta centrā, scenārijs bija pretējs Limbažos aizvadītajai. Valmierieši spēles gaitā atradās vadība, un "SĀC" florbolisti visu spēli dzinās viņiem pakaļ. Trešajā periodā skatītāji bija liecinieki īstam trillerim: perioda gaitā mūsu florbolisti četras reizes izlīdzināja spēles gaitu, cenšoties neļaut valmieriešiem aizvest līdzi no Saulkrastiem trīs punktus. Pēdējos vārtus mūsu florbolisti guva 33 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad vārtsargs bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju. Pagarinājumā mūsu puiši bija veiksmīgāki, guva uzvaras vārtus un turnīra tabulā pieplusoja divus punktus.
 
Kopvērtējumā Austrumu grupā FBK "SĀC" ieņem otro vietu ar 24 punktiem 12 spēlēs, atpaliekot no "Impar/Limbaži" par trīs punktiem. Trešajā vietā atrodas "Lielvārde/Fans" ar 22 punktiem 11 spēlēs. Mūsu nākamie pretinieki "Latvijas Universitāte/FS Masters" atrodas ceturtajā vietā ar 19 punktiem 11 spēlēs.
 
Attēlā: SĀC florbolisti īpaši saposušies spēlei Ziemsvētku laikā
 Share on Facebook Tweet