Drukāt

Carnikavieši sagrauj Jelgavas novada florbolistus

.

dal-0615. janvārī Carnikavas florbolisti Jelgavas novada Svētē aizvadīja Rīgas atklātā čempionāta spēli ar vietējo florbola komandu. Otrajā periodā gūtie septiņi vārti ielika drošu pamatu panākumam visā spēlē, kas noslēdzās ar rezultātu 14-7.

Spēles sākumā carnikavieši uzņēmās iniciatīvu, izvirzoties vadībā taču jelgavnieki atspēlējās un pārņēma vadību. Veiksmīgi aizvadot perioda beigas, carnikavieši īsā laika posmā guva trīs vārtus un periodu noslēdza, atrodoties vadībā ar 4:2.

Otrajā periodā carnikavieši turpināja dominēt, pārsvaru laukumā pārvēršot rezultātā 11:4. Trešais periods noritēja asā cīņā jo jelgavniekiem nebija ko zaudēt, bet mūsu florbolistu pozīcijas bija grūti apdraudēt.

Par labāko spēlētāju carnikaviešu rindās tika atzīts Jānis Kozlovskis (1+3), kuram šis spēle bija atgriešanās florbola laukumā pēc divu gadu pārtraukuma.