Drukāt

Uzvar precīzākie tālmetienu realizētāji

.

Basis npvembris 8008. janvārī Carnikavas basketbolisti sāka LBL3 2. posmu to deviņu komandu vidū, kas cīnās par astoņām vietām izslēgšanas spēlēs. No pirmā apļa spēlēs pret BK "Cēsis" un BJBS "Rīga/Pārdaugava" mūsējiem iekrāta divu uzvaru un divu zaudējumu bilance.
 
Vakar carnikavieši savā laukumā uzņēma Iecavas BK "Dartija". Spēli ar precīziem metieniem iesāka viesi – 3:17, bet līdz ceturtdaļas beigām mājinieki atguvās, noslēdzot pirmās desmit minūtes ar rezultātu 17:27. Otrajā ceturtdaļā mūsējie izlīdzināja rezultātu – 32:32, tomēr puslaika beigās veiksmīgāki biji viesi, trāpot 10 tālmetienus, un pārtraukumā sportisti devās pie rezultāta 35:46. Trešajā ceturtdaļā pārsvars laukumā bija Carnikavas basketbolistiem, un pirms pēdējās ceturtdaļas rezultāts kļuva neizšķirts – 67:67. Pēdējā ceturtdaļā spēles vadības groži vairākas reizes mainīja vadību, taču mača izskaņā viesi uz mājinieku neprecīzajām darbībām atbildēja ar precīziem trīspunktniekiem (pavisam 14 šajā spēlē), un spēlē beidzās ar viesu uzvaru 82:90. Šajā spēlē lielisku spēli demonstrēja Jānis Ābols, viņa kontā 28 punkti, Rolandam Dovgjallo – 18, Dāvim Siliņam – 14.
 
Carnikavas komanda 18. janvārī dosies izbraukumā, lai piekrastes derbijā tiktos ar BK "Salacgrīva". Nākamās mājas spēles 22. un 29. janvārī, nāc un atbalsti mūsu basketbolistus!
 Share on Facebook Tweet