Drukāt

Carnikavas Jaungada džudo turnīrs pulcē vairākus simtus jauno sportistu

.

dzudo medala119. un 20. janvārī Carnikavā norisinājās tradicionālais Jaungada džudo turnīrs, kas sapulcēja ap 300 jaunos džudistus no 22 sporta klubiem. Arī šogad šajā turnīrā piedalījās gan mūsu kaimiņi ādažnieki, gan sportisti no Alūksnes, Jelgavas, Siguldas, Rīgas, Ventspils, kā arī kaimiņvalsts Lietuvas pārstāvji.
 
Sacensības klātienē vēroja arī Latvijas Džudo federācijas prezidents un olimpisko spēļu medaļnieks Vsevolods Zeļonijs, kurš izteica atzinību par turnīra norisi un bija gandarīts par aizraujošām cīņām.
 
Abās turnīra dienās sekmīgi cīnījās arī carnikavieši: U10 grupā svara kategorijā līdz 26 kg 5. vietu izcīnīja Maksims Volodjko, bet svara kategorijā līdz 32 kg 7. vieta Viesturam Gerkem. U12 grupā (līdz 26 kg) bronzas godalgu ieguva Maksims Volodjko, bet U14 grupā Aleksejs Kulakovs (līdz 32 kg) palika ceturtais. Nikasam Purpišam U14 (līdz 32 kg) 7. vieta, un septītais bija ar Joans Nazarovs (U16, līdz 42 kg).
 
Sacensības organizēja Carnikavas novada dome, turnīru tiesāja un apkalpoja Latvijas Džudo federācijas tiesneši.
 
Pateicamies Carnikavas pamatskolas džudo sekcijas trenerim Leonīdam Kuzņecovam, kurš popularizē džudo un jau daudzus gadus piesaista turnīram arvien lielāku dalībnieku skaitu no visas Latvijas un Baltijas, kā arī par atbalstu sacensību organizēšanā!
 
E. Krūms
 Share on Facebook Tweet