Drukāt

Veiksme neuzsmaida lielisku sezonu aizvadījušajiem Carnikavas florbolistiem

.

florbols apgrVeiksme nebija Carnikavas florbolistu sabiedrotā – Rīgas atklātajā čempionātā florbolā (RAČF) FK "Carnikava" pusfināla sērijā ar 0:2 piekāpās FK "Ikšķile", diemžēl bez medaļām Latvijas pirmās līgas čempionātā palikuši arī Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas florbolisti, kuri apvienojušies florbola klubā "SĀC".
 
FK "Carnikava" pusfināla sērijas pirmajā spēlē 9. aprīlī viesos Ikšķilē piedzīvoja zaudējumu ar 10:7. Vēl pēc otrās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts 3:3, taču trešajā periodā mājinieki bija veiksmīgāki, gūstot septiņus vārtus, kamēr carnikaviešiem rezultatīvi bija četri metieni.
 
Mājas spēlē 11. aprīlī mājinieki carnikavieši otrajā periodā sasniedza triju vārtu pārsvarā – 5:2, tomēr otrās trešdaļas vidū Ikšķiles florbolisti četru minūšu laikā spēja izlīdzināt rezultātu. Trešās trešdaļas vidū viesi guva vārtus, kas izrādījās uzvaras vārti – 7:6. Līdz ar to FK "Carnikava" RAČF 2018./2019. gada sezonu noslēdza dalītā trešajā vietā. FK "Carnikava" labā šajā spēlē pa diviem vārtiem guva Ivo Videjus un Jānis Kozlovskis.
 
Jau vštīts, ka "SĀC" florbolisti 6. aprīlī Talsos notikušajā finālspēlē par trešo vietu pret RTU/"Rockets" vienību pirmajā trešdaļā ieguva divu vārtu pārsvaru (2:0, 3:1), taču spēles turpinājumā ielaida piecus golus pēc kārtas, un spēle izrādījās zaudēta jau otrajā trešdaļā. Rezultātā zaudējums ar 6:11 un sezona pabeigta ceturtajā vietā. Pusfināla sērijā "SĀC" florbolisti piekāpās "Irlava/Avant" vienībai.
 Share on Facebook Tweet