Drukāt

Kalngalietim Stepanovam otrais sudrabs WKF Jaunatnes līgas posmā karatē

.

IMG-20190507-WA0009Kalngalietis Artūrs Stepanovs izcīnījis sudraba medaļu Starptautiskās karatē federācijas (WKF) rīkotajā Jaunatnes līgas pirmajā posmā, kas no 3. līdz 5. maijam norisinājās Limasolā Kiprā. Turnīrā piedalījās ap 1500 sportistu no 60 valstīm.
 
Ruslana Sadikova sporta skolas audzēknis A. Stepanovs (treneris Ruslans Sadikovs) šajā turnīrā pārstāvēja Latviju kadetu grupā svara kategorijā līdz 63 kg. Artūrs aizvadīja piecas cīņas un, uzvarot pretiniekus no Slovēnijas, Krievijas, Nīderlandes un Spānijas, iekļuva sacensību finālā. Sīvā cīņā par zeltu (0:0) Artūrs pēc tiesnešu vērtējuma zaudēja sportistam no Azerbaidžānas un izcīnīja augsto otro vietu 76 sportistu konkurencē.
 
Artūra karjerā šī ir otrā sudraba medaļa jauniešu līgā. Sportists atkārtoja savu pērnā gada rezultātu, kad 2018. gadā Horvātijā otrajā līgas posmā izcīnīja sudrabu svara kategorijā līdz 57 kg.
 
Sveicam sportistu un treneri ar sasniegto augstu rezultātu un novēlam Artūram veiksmi turpmākajās cīņās!
 
Sportists pateicas par atbalstu Latvijas Olimpiskai vienībai, Carnikavas novada domei, kā arī trenerim, Latvijas komandai un R. Sadikova sporta skolas komandai par sagatavošanu sacensībām.
 
R. Sadikovs
 Share on Facebook Tweet