Drukāt

Apkopoti Zvejnieksvētku tradicionālo sporta sacensību un novusa turnīra rezultāti

.

zvejnieksvetki-2019-3361Zvejnieksvētku sporta programmā arī šogad bija gan tradicionālās spēku pārbaudes trijās dažādās sportiskās aktivitātēs, kā arī airēšanas sacensības ar vēsturisko zvejnieku laivu un otro gadu pēc ilgāka pārtraukuma – novusa turnīrs.
 
Spēkavīri demonstrēja varēšanu trijos pārbaudījumos: zivju turēšanā krustā ar ievērojamu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem uzvarēja Aigars Remess (6 min 19,1 s), otrais bija Aleksejs Sergejevs (4.56,5), bet trešais – Jaroslavs Sergejevs (3.35,7).
 
Roku saliekšanā–iztaisnošanā uzvarēja Žanis Tašnevs, kurš atspiedās 58 reizes, otrais – Raivo Birnšteins (56), trešais – Konstantīns Čaika (50). 24 kg svaru bumbas celšanā vislabāk veicās Oļegam Bogrecam, kurš, ceļot smagumu ar labo un kreiso roku, kopā to izdarīja 100 reižu. Otrais bija Žanis Tašnevs (67; 34+3), trešais – Jurijs Zuikins (43; 34+9).
 
Airēšanas sacensībās ar vēsturisko zvejnieku laivu konkurentiem nesasniedzama izrādījās komanda "Carnikavas zvejnieki". Komandā bija apvienojušies pazīstamie Carnikavas zvejnieki Artūrs Jakobsons un Harijs Lūsis, kuri citu gadu savās ekipāžās sacentās viens pret otru. Nosprausto attālumu viņi veica 2 min 3,9 s, apsteidzot tuvākos sekotājus, komandu "Fiksie" par vairāk nekā 10 sekundēm. Trešā airēšanas secensībās bija ekipāža "Siļķes" – Armands Rupjais un Mārtiņš Bērziņš (2.49,6).
 
Zvejnieksvētku novusa turnīrā, kurš tāpat kā pagājušogad norisinājās tautas nama "Ozolaine" zālē, piedalījās 41 spēlētājs – 17 startēja Tautas klasē, 24 – Lietpratēju klasē. Lietpratēju klasē par uzvarētājiem kļuva Alvis Balodis, otrais bija Igors Ramba, trešais – Raitis Cirvelis. Lietpratēju klases rezultāti ŠEIT. Savukārt Tautas klasē goda pjedestālu ieņēma uzvarētājs Vitālijs Beinarts, otrās vietas ieguvējs Dāvis Indriksons un Ivars Līnis, kurš bija trešais. Tautas klases rezultāti ŠEIT
 
Jāpiebilst, ka Lietpratēju klasē startēja spēcīgi spēlētāji – seši sporta meistari un trīs meistara kandidāti, arī pārējie dalībnieki demonstrēja labu spēli un lika meistariem pasvīst. Līdztekus turnīram bija iespēja uzspēlēt novusu draugu vai ģimenes lokā arī tiem, kuri ikdienā to nespēlē. Pateicamies Edgaram Podziņam par kvalitatīvi noorganizēto novusa turnīru, kā arī turnīra tiesnesim Igoram Bondaram.
 Share on Facebook Tweet