Drukāt

Autosportists Roberts Purmalis Ziemeļeiropas čempionātā sporta kartingiem Somijas posmā ieņem otro vietu

.

purmalisŠī sezona novadniekam, MRG Racing komandas pilotam Robertam Purmalim ir notikumiem bagāta. Vairāku sadursmju rezultātā Robertam cīņa gan Eiropas, gan Latvijas trasēs jāuzsāk no pēdējām vietām, bet Ziemeļeiropas čempionāta Somijas posms aizsākās daudzsološi un rezultātā – 2. vieta.

Vienā no sarežģītākajām Eiropas trasēm Somijā piedalījās Baltijas valstu, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas spēcīgākie kartinga braucēji. Pēc taisnēm gar klintīm, kurās sportisti traucās ar ātrumu, kas pārsniedza 100 km/h, sekoja 90 un pat 180 grādu pagriezieni. Sacensību laikā starp sportistiem notika vairākas sadursmes. Arī superfinālā Robertu trešajā aplī no trases kā vienu no līderiem izsita soms, bet Roberts atgriezās trasē, aizcīnījās līdz vadošajiem sportistiem, bet atkal saņēma neatļautu manevru no soma, kas "uzbruka" Roberta kartingam.
 
Otrās sadursmes rezultātā sportists no Somijas, vairākus metrus lidojot pa gaisu, ieskrēja trases nožogojumā un ar to sacensības viņam bija beigušās. Otrās sadursmes rezultātā Robertu paspēja apdzīt divi sportisti, bet atlikušajos pāris apļos Roberts atkal noķēra līderus. Sacensību kopvērtējumā Robertam Purmalim - pjedestāls un otrā vieta. Arī Ziemeļeiropas čempionāta kopvērtējumā Roberts ir viens no līderiem.
 Share on Facebook Tweet