Drukāt

Kārlis Baltacis paliek nepārspēts XCO Olimpiskā krosa distancē

.

IMG 119417. augustā Zibeņu trasē tika dots starts "Carnikavas vasaras ZIBENS riteņbraucienam 2019", kurā startēja liels dalībnieku skaits - riteņbraucēji bija ieradušies no Rīgas, Ogres, Jūrmalas, Ikšķiles, Olaines, Ķekavas, Salaspils, Lielvārdes, Ķeguma, Siguldas, Valmieras, Aizkraukles, Daugavpils, Neretas, Ropažiem, Mārupes, Priekuļiem, Baldones, Limbažiem un arī no mūsu kaimiņu novadiem - Ādažiem un Saulkrastiem.

Tradicionāli, pirmie spēkiem mērojās paši mazākie sacensību dalībnieki, kuri devās bērnu distancēs, kur labus rezultātus guva carnikavieši. S4 grupā Gabriela Caune ieguva 2. vietu un Karliņa Kārkliņa 3. vietu, savukārt, V4 grupā pirmais - Māris Trokšs un trešais - Daniels Žagata. Arī citās grupās carnikavieši kāpa uz goda pjedestāla - V6 grupā 3. vieta Kārlim Pikuram, S8 grupā 1. vietā Una Ločmele, S10 grupā 3. vietā Megija Prikule. Par dalību bērnu distancē SV4 – SV8 grupu mazie riteņbraucēji saņēma zelta medaļu par dalību.
 
Arī šajās sacensībās, tāpat kā tas bija pavasara velobraucienā, kuplākais dalībnieku skaits bija vērojams Tautas krosa distancē, kur uz starta kopā pa visā grupām stājās 120 dalībnieki. Kopumā carnikaviešiem Tautas braucienā atzīstami rezultāti, kur uz goda pjedestāla stājās divi braucēji- Krišjānis Lejiņš (2. vieta (V12 grupa)) un Evija Lonerte (3. vieta (STautas grupa)).
 
XCO ELITE un XCO MASTER smagās distances izaicinājumu pieņēma 25 sportisti, tostarp četras sievietes. Par absolūto uzvarētāju XCO olimpiskajā krosā kārtējo reizi kļuva carnikavietis Kārlis Baltacis, kurš 15.6 km garo un grūto V ELITES XCO distanci veica 49 minūtēs un 24 sekundēs. Savukārt sievietēm S ELITE XCO grupā triumfēja carnikaviete Renāte Radionova (29min 25sek).
 
Carnikavas novada dome izsaka pateicību visiem sacensību dalībniekiem, kuri piedalījās sacensībās. Paldies atbalstītājiem- "BioLat", "White Glo", kā arī "Velodoms" par balvām un tehnisko nodrošinājumu. Paldies Jānim Innusam un pārējiem trašu tiesnešiem par veiksmīgo pasākuma nodrošinājumu.


Rezultāti TE.

FOTOGALERIJA

 Share on Facebook Tweet