Drukāt

Sezonas pirmajā spēlē Carnikavas basketbolisti sagrauj viesus no Balviem

.

Briedis 8001. oktobrī BK "Carnikava" basketbolisti aizvadīja Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas (LBL3) turnīra pirmo spēli. Savā laukumā carnikavieši uzņēma viesus no Balviem.

Spēles sākums mājniekiem izvērtās ļoti gauss, lai arī laukumā bija acīmredzams carnikaviešu pārsvars - rezultāts pēc pirmajām 10 minūtēm vija vien 14:10. Otrajā ceturtdaļā, mājiniekiem akticvizējoties, izdevās pieaudzēt pārsvaru līdz 16 punktiem - 39:23 pēc 20 nospēlētām minūtēm. Otrajā puslaikā Carnikavas basketbolisti jau demonstrēja pārliecinošāku sniegumu, uzvarot to ar 60:22, bet visā spēlē - ar rezultātu 89:45.

Rezultatīvākie uzvaras kaldināšanā bija Jānis Ābols ar 23 gūtiem punktiem un Mārtiņš Terehovičs ar 16. Nākamo spēli komanda aizvadīs 8.oktobrī, kad savā laukumā uzņems BK Madona basketbolistus. Spēles sākums plkst. 20.30.