Drukāt

Carnikavas novada triatlonisti veiksmīgi startē Daugavpilī

.

Duatlons28. septembrī Daugavpils Jaunstropos norisinājās sacensības, kas vienlaikus bija Latvijas čempionāts duatlonā un Baltijas kausa posms, un Carnikavas novada triatlonisti tajās sasniedza labus rezultātus.

Duatlonā vispirms tiek veikta skriešanas distance, kam seko velobraukšana, bet noslēgumā sportisti vēlreiz dodas skriešanas trasē. Riteņbraukšana notika uz 2,5 km garā slēpošanas apļa, kur, braucot ar vairāk nekā 35 km/h bija jūtami asie pagriezieni. Garākajā distancē sportisti veica 5km + 22km + 2,5km, kurā vīriešu konkurencē labāko rezultātu sasniedza baltkrievs Ņikita Belijs. Šajā pat distancē 3. vietu V40 grupā izcīnīja mūsu novada triatlonists, kalngalietis Māris Liepa.

Otrajā garākajā distancē (2,5km+11km+1,5km) pirmo vietu M17 grupā sīvā cīņā ar baltkrievu Kirilu Haradzecki izcīnīja M. Liepas dēls Artūrs Liepa. V60 grupā vīriešiem pēc pirmā skriešanas etapa pirmais bija krietnu pārsvaru ieguvušais lietuviešu skrējējs Bronius Varsackis. Taču otrajā – riteņbraukšanas – posmā carnikavietim Raimondam Garenčikam izdevās apsteigt gan lietuvieti, gan tautieti Robertu Drāki. Trešajā posmā R. Garenčiks pārsvaru noturēja un izcīnīja 1. vietu. Ar šīm sacensībām noslēgusies 2019. gada triatlona sezona Latvijā.