Drukāt

BK Carnikava uzvar mājās un gatavojas izbraukuma tūrei Latgalē

.

tikls22. oktobrī BK "Carnikava" mājas spēlē uzņēma BK "ViA-3" basketbolistus. Lai gan pretinieki komplektējuši sastāvu no vidusskolas vecuma spēlētājiem, spēli valmierieši sāka ļoti veiksmīgi.

Valmierieši vairākas reizes atradās vadībā, taču ceturtdaļa noslēdzas neizšķirti – 17:17. Puslaika pārtraukumā mājinieki devās ar piecu punktu pārsvaru 44:39. Otrajā puslaikā kopumā mājinieki guva 63 punktus, 35 un 28 katrā no ceturtdaļām, pārliecinoši uzvarot visā spēlē 107:74. Rolands Dovgjallo šajā spēlē guva 40 punktus, Jānim Ābolam – 38!

Līdz šim komanda LBL-3 sezonu aizvada bez zaudējumiem. 8. un 9. novembrī carnikavieši dosies izbraukumā, lai spēlētu Krāslavā un Daugavpilī. Savā laukumā basketbolisti atgriezīsies 12. novembrī, kad piekrastes duelī spēkosies ar BK "Salacgrīva".