Drukāt

Basketbolisti zaudē cēsniekiem, 28.janvārī mūsējiem regulārās sezonas pēdējā mājas spēle

.

B 28 01 afisa21. janvārī BK "Carnikava" savā laukumā uzņēma BK "Cēsis/Cēsu sporta skola". Mača sākums rezultatīvs padevās abām komandām, un pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts bija neizšķirts 23:23. Spēles turpinājumā līdzīga spēle izvērtās abās laukuma pusēs, taču īsi pirms puslaika pārtraukuma viesi veica izrāvienu - 41:49.
 
Trešajā ceturtdaļā mājinieki atspēlēja punktu starpību, izvirzoties arī vadībā. Ceturtdaļas noslēgums tomēr veiksmīgāks izrādījās cēsniekiem - 60:66. Mača izskaņā mājinieku izdarītie metieni uz grozu bija ar ļoti zemu precizitāti, un rezultātā BK "Cēsis/Cēsu sporta skola" izcīnīja savu 12. uzvaru 15 spēlēs. Rolandam Dovgjallo 19 punkti, izcīnītas 9 atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles, Jānim Ābolam 18 punkti, Mārtiņam Terehovičam 14 punkti.
 
Carnikavas komandai šis bija 8. zaudējums 16 turnīra spēlēs. Cīņā par 4.-8. vietu situācija turnīra tabulā ir ļoti blīva. Patlaban LBL3 Austrumu grupas tabulā BK "Carnikava" ar astoņām uzvarām un astoņiem zaudējumiem ieņem septīto vietu. Regulārajā sezonā BK "Carnikava" aizvadīs vēl tikai vienu mājas spēli 28.janvārī pret Daugavpils novads komandu, kopā līdz regulārās sezonas beigām carnikaviešiem atlikušas četras spēles.
 
Mājas spēle 28. janvārī plkst. 20.30 Carnikavas pamatskolas sporta zālē. Vēlam panākumus un sportisku veiksmi cīņā par uzvaru šajā spēlē, kā arī aicinām līdzjutējus klātienē atbalstīt Carnikavas basketbolistus!
 
R. Rullis
 Share on Facebook Tweet