Drukāt

Carnikavas florbolisti RAFČ otro apli sāk ar uzvarām

.

florbols-18022020-84671Carnikavas florbolisti Rīgas atklātā florbola čempionāta otrā posma turnīru sākuši ar divām uzvarām. Pirmajā spēlē 10. februārī viesos FK "Carnikava" ar 10:6 pārspēja florbola klubu "Jūrmala". Ievērojamu pārsvaru mūsējie panāca jau spēles pirmajā trešdaļā - 6:0. Tomam Eglītem trīs spēlē gūti vārti, Jānim Boroduškam 2+2, Jēkabam Kristam Vīmanim 2+0, Rūdolfam Pētersonam 1+3.

Savukārt mājas spēlē 18. februārī pret pirmā posma līdervienību "Labi Būs/R1TV.LV" ritēja sīva cīņa punkts punktā. Rezultātu spēles septītajā minūtē atklāja viesi, bet jau pēc neilga brīža T. Eglīte rezultātu izlīdzināja. Spēles gaitā nevienam no konkuretiem neizdevās atrauties no pretinieka vairāk kā par punktu.

Spēles pēdējā minūtē Jānis Kozlovskis ar precīzu metienu izvirzīja komandu vadībā, taču viesi pēdējās sekundēs spēja rezultātu atkal izlīdzināt.

Pagarinājumā veiksmīgāki bija mūsu florbolisti, svinot uzvaru ar 7:6. T. Eglītem spēlē gūti divi vārti, R. Pētersonam 1+1, J. K. Vīmanim 1+1, D. Osītim trīs rezultatīvas piespēles.

Nākāmā spēlē Carnikavas florbolistiem 27. februārī izbraukumā pret FK "Baloži".