Drukāt

Noskaidroti uzvarētāji makšķerēšanas sacensībās "CMS FEEDER kauss 2020 tandēms"

.

Feeder7Biedrība "Carnikavas makšķerēšanas skola" (CMS) jau piekto gadu pēc kārtas rīko makšķerēšanas sacensības Gaujas upē Carnikavas novadā. Otro gadu īpaša uzmanība tiek pēvērsta jaunpienācējiem makšķerēšanas sportā, organizējot sacensības, kurās sportisti startē pārī ar iesācējiem.
 
Šogad sacensībās "CMS FEEDER kauss 2020 tandēms", kas norisinājās 11. un 12. jūlijā, piedalījās 64 dalībnieki, veidojot 32 tandēma pārus.
 
Pēc pirmās dienas rezultātiem līderos izvirzījās trīs pāri: Jānis Muciņš/Kristaps Juhnevičs, Vladislavs Bubnelis/Igors Barinovs un Rinalds Vācers/Aivars Voldeks. Sacensību otrajā dienā visi trīs līderi tika ielozēti vienā zonā, tāpēc bija gaidāma sīva cīņa, un šī prognoze piepildījās - uz uzvaru kopvērtējumā varēja cerēt tikai ar loma kopsvaru virs 12 kg.
 
Rezultātā augstāko meistarību sacensībās pierādīja tandēms Vladislavs Bubnelis/Igors Barinovs, kuri triumfēja divu dienu kopvērtējumā (3 punkti, 21,085kg). Sacensībās 2. vietu ieguva Ansis Voicehovics/Jānis Stepānovs (3 punkti, 20,620 kg), bet uzvarētāju trijnieku nmoslēdza Oļegs Gorjunovs/Radions Grickevičs (4 punkti, 21,025 kg).
 
Katru gadu rīkotāji īpaši izceļ dalībnieku sniegumu, piešķirot nu jau tradicionālas nominācijas. Šogad nominācijā "Jaunība ar pieredzi" apbalvots Guntis Ceder un Mārtiņš Jermcāns, "Jauktais tandēms" – Māra Ķenģe un Igors Zemīts (10 punkti; 19,035 kg), "Drosmīgie nesportisti" – Ņikita Ivanovs un Guntars Bimšteins, "Big Fish" - Igors Zemīts (breksis 2,71 kg).
 
Šogad jaunums - rezultātu uzskaitei un apstrādei izveidota programmatūra, kas sacensībās veiksmīgi notestēta darbībā. Rezultātus skatiet https://aliga.lv/disciplinas/cms-tandems-2020/. Programmiztrādi veicis CMS atbalstītājs, uzņēmums TEKVA, un Kristaps Rullis, kurš no šā gada ir arī biedrības CMS un sporta komandas dalībnieks.
 
Paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem: SIA "VIKOTRANS", "Copes Nams", "Fish Matrix", "Mapei", "Lustīgie meistari", "TEKVA", "FABLAB Rīga", "Zeta GD" un Carnikavas novada domei.
 Share on Facebook Tweet