Drukāt

"Veselības skrējieni" Carnikavā pulcē arvien vairāk dalībnieku

.

veselibas skrejiens 2 posms

Trešdien, 22. septembrī, Carnikavas stadionā tika aizvadīts "Veselības skrējienu" otrais posms, kurā startēja 78 dalībnieki.

REZULTĀTIKā ierasts, visvairāk dalībnieku bija tieši jaunākajās grupās. 2012. gadā dzimušo un jaunāku zēnu grupā labāko rezultātu uzrādīja Augusts Breidaks (16 apļi), savukārt meitenēm pa 13 apļiem noskrēja Elza Vītola un Marta Lukstiņa. Kopvērtējumā pēc diviem posmiem puišiem līderis ir Breidaks (31), bet meitenēm Vītola (27).


2008. – 2011. gadā dzimušo grupā puišiem pa 15 apļiem veica Nikolajs Skudra un Linards Prombergs, kuri šobrīd ir vadībā arī sacensību kopvērtējumā, attiecīgi, ar 30 un 29 apļiem. Meitenēm pa 14 apļiem noskrēja Krista Grantskalne un Evelīna Misāne. Grantskalne ar 29 apļiem ir līdere pēc diviem posmiem.

Ričards Sargautis, Katrīna Agustāne un Grieta Preciniece veica visvairāk apļu 2005. – 2008. gadā dzimušo grupā, katrs noskrienot pa 15 apļiem. Vadībā puišu konkurencē ar 21 apli līderis pēc diviem posmiem ir Adrians Eidis, savukārt meitenēm Agustāne veikusi 30 apļus.

2004. gadā dzimušo un vecāku dalībnieku grupā pa 17 apļiem veica Eduards Pāķis un Ināra Lūse, kuri ir arī vadībā kopvērtējumā ar 34 apļiem.

78 skrējēji ir līdz šim lielākais dalībnieku skaits. Pirmajā "Veselības skrējienu" posmā piedalījās 73 dalībnieki, bet pirmajā "Zibens spēka skrējienā" - 74.


Sacensības katru trešdienu līdz pat 10. novembrim notiks gan stadionā, gan sporta un aktīvās atpūtas parkā "Zibeņi", kur norisinās spēka skrējieni kalnā. Stadionā kopvērtējuma uzvarētāji tiks noteikti pēc noskrieto apļu skaita, savukārt "Zibeņos" – pēc laika kopsummas. Labāko apbalvošana (stadiona un "Zibeņu" skrējieniem” atsevišķi) notiks 10. novembrī, taču, lai pretendētu uz balvām, stadionā jāpiedalās vismaz četros posmos no sešiem, bet "Zibeņos" – trijos posmos no četriem.

 Share on Facebook Tweet