Drukāt

Carnikaviešiem 18 medaļas Rudens "Zibens" krosā

.

zibens_kross

Sestdien sporta un aktīvās atpūtas parkā “Zibeņi” tika aizvadīts tradicionālais Carnikavas “Rudens Zibens kross”, kurā dažādās vecuma grupās par uzvaru sacentās vairāk nekā 200 dalībnieku. Ādažu novada pārstāvji izcīnīja deviņas uzvaras.

V4 un S4 vecuma grupas (2017. gadā dzimuši un jaunāki) bērni veica 260 metrus garu apli. Otro vietu izcīnīja Pauls Kārkliņš, bet trešo – Dairis Kaupe. Meiteņu konkurencē Carnikavai dubultuzvara – pirmā Elza Siliņa, otrā Emīlija Purviņa.


260 metru aplī sacentās arī V6 un S6 (2015.-2016.g.dz.) bērni. Puišiem visu goda pjedestālu aizņēma carnikavieši – pirmais finišēja Patriks Bundzis, sīvā cīņā par uzvaru apsteidzot Egnāru Krūmu, bet trešajā vietā ierindojās Artūrs Lejnieks. Labs sniegums arī Carnikavas meitenēm – otro vietu izcīnīja Alma Varta, bet trešo – Meriela Melngaile.

V8 grupā (2013.-2014.g.dz.) puišiem pirmo trijnieku aizņēma viesi no Rīgas, Talsiem un Ķekavas, bet ceturtajā vietā ierindojās Artūrs Purgailis no Ādažu novada bērnu un jaunatnes sporta skolas (ĀBJSS). Meitenēm uzvaru izcīnīja ādažniece Jasmīne Vanaga, bet pavisam maz līdz labāko trijniekam pietrūka carnikavietei Miai Jasmīnei Kļavniecei, kura finišēja ceturtā.

Labs sniegums Ādažu novada skrējējiem V10 grupā (2011.-2012.g.dz.), kur 880 metru garā distancē novadnieki ieņēma vietas no otrās līdz pat sestajai. Markuss Ruso no ĀBJSS izcīnīja otro vietu, bet trešajā vietā ierindojās Nikolajs Skudra (Carnikava). Meiteņu konkurencē pirmās trīs vietas ieņēma skrējējas no sporta skolas “Arkādija”, bet labākā skrējēja no mūsu novada bija Ketija Edžiņa (ĀBJSS), kura izcīnīja ceturto vietu.

V12 grupas (2009.-2010.g.dz.) dalībnieki veica divus 880 metru apļus, kopā noskrienot 1760 metrus. Trešo vietu zēnu konkurencē izcīnīja Rodrigo Laimiņš no Carnikavas. Ādažu novada meitenēm līdz goda pjedestālam šajā grupā neizdevās tikt, bet labāko rezultātu sasniedza Lauma Līva Saklaure (ĀBJSS), izcīnot piekto vietu.

V14 (2007.-2008.g.dz.) un V16 (2005.-2006.g.dz.) grupas jaunieši veica lielo 2 kilometru apli. V14 zēnu grupā dubultuzvaru izcīnīja brāļi Graudiņi no Ādažiem – pirmais bija Roberts, bet Rūdolfs finišēja 1.6 sekundes vēlāk. Arī meitenēm S14 grupā pirmās divas vietas ieņēma mūsu novada pārstāves – Laura Ozola (ĀBJSS) izcīnīja uzvaru, bet otrā bija Grieta Preciniece no Carnikavas. V16 grupā zēniem pirmais bija Roberts Ķirkums, savukārt trešo vietu izcīnīja Emīls Lecinskis, abi pārstāv orientēšanās kluba “Kāpa” / ĀBJSS. S16 grupā sudraba medaļa Keitai Emīlijai Knopai (Carnikava).

Supersmagajā grupā, kur sacenšas dalībnieki ar svaru virs 100 kilogramiem, viss goda pjedestāls 2 kilometru distancē Carnikavai – pārliecinošu uzvaru izcīnīja Aleksandrs Eleksis, otrā vieta Jānim Pārumam, bet trešā – Zintim Vartam.

4 kilometru tautas distancē trešo vietu izcīnīja Viesturs Kalme, bet 6 kilometru distancē V40 grupā (1972.-1981.g.dz.) vīriem pirmās divas vietas ādažniekiem Artim Pūcītim un Jurģim Purgailim. Šajā pašā grupā dāmām (S40) trešo vietu izcīnīja Iveta Hāgena no Carnikavas.

Visbeidzot prestižajā elites grupā uzvaru vīriešiem izcīnīja kluba “Kāpa” pārstāvis, orientēšanās sporta treneris Ainārs Lupiķis. Viņš visātrāk veica astoņu kilometru distanci.

Kopumā startēja 212 dalībnieki no Carnikavas, Ādažiem, Saulkrastiem, Rīgas, Jūrmalas, Stopiņiem, Siguldas, Mārupes, Talsiem un Cēsīm. Ādažu un Carnikavas apvienotā novada sportistiem 27 medaļas – mūsu novada skrējēji izcīnīja astoņas uzvaras, desmit reizes kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena, bet deviņreiz izcīnīja trešo vietu.

Sacensību rezultāti pa vecuma grupām

 Share on Facebook Tweet