Drukāt

Latvijas čempionātā triatlona sprintā carnikaviešiem medaļas!

.

Ventspilī  Baltijas jūras kausa izcīņas posmā, vairākās distancēs un vecuma grupās piedalījās vairāk kā 130 dalībnieki no Latvijas, bet arī Lietuvas, Polijas un Turcijas. Triatlona sacensības Ventspilī ir vienīgās Baltijā, kurās peldēšana notiek atklātā jūrā. Jūras allaž mainīgie viļņu apstākļi Ventspils sacensības padara par īstu izaicinājumu un pārbaudījumu sportistiem, kā arī par aizraujošu izrādi skatītājiem.
Galvenajā distancē – 750 metri peldus, 20 km uz divriteņa un 5 km skriešus – elites grupā vīriem kārtējo uzvaru svinēja rīdzinieks Andrejs Dmitrijevs, kurš finišēja pēc 58 minūtēm un 11,4 sekundēm.
Pie Latvijas čempionāta zelta medaļas tika Māris Liepa no Carnikavas novada Kalngales V40 vecuma grupā (1964./73. g.dz.), finišējot pēc stundas, četrām minūtēm un 50,9 sekundēm!

Labāku rezultātu par V40 grupas dalībniekiem sasniedza carnikavietis Raimonds Garenčiks (1.04:44,5), taču V50 vecuma grupā (1954./63. g.dz.) tas viņam deva tikai trešo vietu. Piektais šajā grupā bija vēl viens Carnikavas sporta centra pārstāvis Arvils Andersons.
Jaunieši un tautas klases sportisti sacentās 0,25+12+2,5 km distancē. Dāmu konkurencē trešajā vietā ierindojās Liene Trokša no Carnikavas, kura finišēja pēc 50 minūtēm un 51,7 sekundēm.
Savukārt VJC vecuma grupā (2000./01. g.dz.) puišiem attiecīgi septītajā un astotajā vietā ierindojās Edgars Galimžanovs (43:45,40) un Artūrs Liepa (44:34,65) no Carnikavas sporta centra.