Drukāt

Lielais Carnikavas rudens riteņbrauciens jau šo sestdien!

.

Sestdien, 14.septembrī Carnikavas sporta centrā norisināsies tradicionālais Carnikavas Piejūras tautas rudens riteņbrauciens, kuru organizē Carnikavas novada pašvaldības iestāde „Carnikavas sporta centrs" sadarbībā ar Carnikavas novada domi.

Kā jau ierasts, „Rasēns" bērnu distances notiks Carnikavas sporta kompleksa stadionā, atkarībā no mazo sportistu vecuma – būs jāveic viens vai vairāki apļi pa stadionu. Pieaugušajiem un jauniešiem būs iespēja izvēlēties startēt vienā no divām distancēm – 15 km garajā „Maccoffee tautas meža aplī " vai „ZZK sporta meža aplī", kas ir 21 km garš un vijas pa tēlaino Piejūras parku.

„Šīs velo sacensības atšķiras no iepriekšējām ar to, ka šoreiz piedalīties sacensībās bez maksas varēs ne tikai Carnikavas novada iedzīvotāji, bet arī ādažnieki. Vienīgais nosacījums – jāpiesakās iepriekš, līdz 12.septembra plkst. 24:00. Protams, gaidām ciemos arī citu novadu velobraucējus, dalības maksa Carnikavas sporta centra organizētajās sacensībās ir ļoti demokrātiska – 1 Ls, ja piesakās iepriekš un 3 Ls, ja piesakās sacensību dienā. Brauciet ciemos uz Carnikavu, lai sportiski aktīvā garā pavadītu sestdienu, kas solās būs silta un saulaina.", saka Carnikavas sporta centra sporta pasākumu organizatore Ieva Kozlovska.

Pieteikties iepriekš sacensībām var www.sports.carnikava.lv aizpildot pieteikuma anketu līdz 12.09.2013. plkst. 24:00.

Papildus informācija:

Ieva Kozlovska

Carnikavas sporta centrs

Tālr. +371 29561366

e-pasts:

www.sports.carnikava.lv
 Share on Facebook Tweet