Drukāt

Lielajās Carnikavas skriešanas sacensībās piedalīsies olimpiete Dace Lina

.

Lielā Carnikavas rudens skrējiena goda viešņa – olimpiete Dace Lina!

Š.g. 19. oktobrī Carnikavā norisināsies tradicionālais „Carnikavas Piejūras tautas rudens skrējiens", kura goda viešņa būs viena no šī brīža Latvijas ievērojamākajām skrējējām, olimpiete Dace Lina.D.Lina, kura šovasar piedalījusies un izcīnījusi pirmās vietas teju visās Latvijas skriešanas sacensībās, kvalificējās 2012. gada Vasaras Olimpiskajām spēlēm Londonā. Olimpiādē Dace, ar laiku 2:47:47 maratona distancē ierindojās 98.vietā. Nule aizvadītajā Valmieras maratonā viņa izcīnīja pārliecinošu 1.vietu noskrienot 42km garo maratona distanci 2:55:06.

Carnikavā Dace skries 15 km garo „F1 sporta meža apli", kurš vīsies pa tēlaino piejūras dabas parku. Iespēja paskriet rudenīgajā piejūras parkā būs arī 6,5 km garās „Port Hotel tautas meža apļa" un 3 km garās „Pickwick veselības meža apļa" distances dalībniekiem.

Paši mazākie sacensību dalībnieki, mēroties spēkiem skriešanas trasē varēs 400 un 800m garajās „Kārtīgajās distancēs bērniem", kuras, kā jau ierasts, notiks Carnikavas sporta kompleksa stadionā.

„Liels prieks, ka Dace ir pieņēmusi uzaicinājumu piedalīties Carnikavas lielākajās rudens skriešanas sacensībās. Jāsaka gan, ka Carnikavas Piejūras dabas parka trases viņai nav svešas, jo arī iepriekš Dace ir skrējusi Carnikavā. Carnikaviešiem un novada viesiem, kas piedalīsies šajās sacensībām, būs lieliska iespēja ne tikai mēroties spēkiem distancē ar olimpieti, bet arī uzklausīt viņas padomus skriešanas mākslā", stāsta Carnikavas sporta centra vadītājs Roberts Raimo.

Šogad Carnikavas sporta centrs, pēc iedzīvotāju lūguma, ir veicis dažādas korekcijas sacensību nolikumā, distanču garumā un grupu sadalījumā – 12 gadus veciem bērniem būs jāveic 3 km garā Pickwick veselības distance un ir iekļauta atsevišķa grupa dalībniekiem ar svaru virs simts kilogramiem.

Pieteikšanās, sacensību nolikums un informācija par sacensībām:

www.sports.carnikava.lv

Papildus informācija:

Ieva Kozlovska

Carnikavas sporta centrs

Tālr. +371 29561366

E-pasts:

 Share on Facebook Tweet