Drukāt

Carnikava LBL 3 pirmajā mājasspēlē tiekas ar BK Rugāji un uzvar 89:49

.

Pirmdien, 14.oktobrī Carnikavas pamatskolas sporta zālē LBL3 tikās Carnikavas un Rugāju komandas. Spēli tiesāja R. Poudžiunas un A.Ribakovs, kurš vēl pērn spēlēja Saulkrastu komandā. Šī viņam bija pirmā LBL3 spēle un jāsaka, ka viņš to notiesāja godam.Spēles sākumā bija nospiedošs carnikaviešu pārsvars, jo pamatsastāvs ne tikai labi spēlēja aizsardzībā, bet bija arī precīzs uzbrukumā – pirmā ceturtdaļa 22:4! Tāds sākums Carnikavai šķiet nav bijis vēl nekad. Ļoti precīzs bija Edgars Vecums un Kristaps Briedis, arī Ivaram Lubānam metienu precizitāte pamazām uzlabojas. Var redzēt, ka atlēkušo bumbu paņemšanas diena ir Rolandam Dovgjallo.

Otrajā ceturtdaļā, lai arī Carnikava lēnām palielināja pārsvaru, tomēr bija redzams, ka komanda ir atslābinājusies, ļauj brīvi mest trīspunktniekus, un to izmantoja viesi, gūstot ceturtdaļā 18punktus. Viesu rindās aktīvs bija E.Kapteinis, kurš bieži uzņēmās iniciatīvu un spēlē kopā guva 18 punktus. Carnikavieši gūst salīdzinoši daudz piezīmju ātri savākdami piezīmju normu. Ja spēles sākums pagalam bikls bija Tomam Vandānam, tad pakāpeniski agresivitāte uzbrukumā palielinājās un tika gūti vairāki skaisti grozi.

Trešajā ceturtdaļā carnikavieši galīgi salauž pretinieku aizsardzību, iegūdami 30 punktu pārsvaru. Tiek daudz iemēģināti dažādi spēlētāji virknējumi laukumā. Spēle šoreiz īsti nevedās R.Šleineram, cerams, ka sniegums uzlabosies, jo tas būs ļoti nepieciešams spēlēs ar līderiem. Pamazām grozs atveras Kristapam Odziņam un Jānim Pētersonam, kurš gan ātri sapelnīja četras piezīmes un beigās pat bija spiests atstāt laukumu ar piecām piezīmēm. Izskatījās, ka Jānis pēc traumas pamazām atgūst spēles garšu, taču jāturpina nostiprināt spēka īpašības kājām, lai mazinātu traumu gūšanas risku.

Ceturtajā ceturtdaļā ir tikai viens jautājums – būs simts vai ne. Viesi pirmajās trīs minūtēs gūst piezīmju normu un šķiet, ka carnikaviešiem izdosies sasniegt kāroto 100 punktu robežu, tomēr pārāk daudz pašpārliecinātības gan uzbrukumā, gan aizsardzībā to liedza izdarīt. Ceturtajā ceturtdaļā varēja vairāk laukumā redzēt Didzi Bergu un Ojāru Libsbergu, kuram partneri ļāva izmēģināt roku metienos no distances – diemžēl šoreiz vēl neveicās. Šķiet, ka nepieciešams drošāk un pārliecinošāk izpildīt metienu. Komandas pamatsastāva zīmējumā arvien redzamāks kļūst Jānis Ābols, kurš pērno sezonu spēlēja LBL2 vienā no līderkomandām.

Spēle beidzās ar 89:49 Carnikavas labā.

Šo spēli noskatījās vairāk kā deviņdesmit skatītāju, kas liecina, ka līdzjutēju rindas paliek kuplākas un nākošajās spēlēs varam gaidīt apmeklētāju rekordu. Līdzjutējiem pamazām parādās savi pūšamie un arī balsis tika iemēģinātas.

Nākošā spēle jau trešdien izbraukumā ar Dārtiju.

Carnikavā komanda spēlēs 21.oktobrī ar vienu no turnīra līderiem BK Dārznieks/Cēsis.

 Share on Facebook Tweet