Drukāt

Carnikavas florbola komanda pieveic pērnā gada vicečempionus - "Saulkalni"!

.

Ceturtdien, 24.oktobrī Carnikavas pamatskolas sporta zālē norisinājās Rīgas atklātā čempionāta florbolā spēle starp Carnikavas un Saulkalnes komandām. Saulkalne pērn spēja izcīnīt sudraba medaļas. Carnikaviešiem ierindā atkal atgriezās Jānis Blažēvics un debitēja Dainis Kozlovskis.

Spēli carnikavieši uzsāka miegaini, līdzīgi kā pirmajā spēlē ar Ikšķili, taču šoreiz tas maksāja daudz dārgāk - pirmajā trešdaļā viesi guva četrus vārtus, bet mājinieki atbildēja tikai ar vienu precīzu metienu.

Pārtraukumā carnikaviešu treneris Normunds Rams ļoti stingri noteica uzdevumu otrajam periodam. Atgriežoties laukumā tas uzreiz bija redzams - mājinieki sāka spēlēt daudz agresīvāk, vairāk pārvietoties uzbrukuma zonā.

Tas noveda pie pretinieku komandas spēlētāja 5 minūšu noraidījuma, kuru prasmīgi izmantoja Carnikavas komanda - divus vārtus guva Guntis Jākobsons. Tad pamazām sāka iespēlēties Jānis Kozlovskis, kurš guva trīs skaistus vārtus pēc kārtas un rezultāts bija jau 6:4 Carnikavas labā. Un tikko mājinieki atslābinājās - rezultāts uzreiz kļuva 6:6.

Pārtraukumā atkal nopietnas pārrunas un trešais periods sākas ar vārtu apmaiņu no abu komandu puses. Tikai piecas minūtes līdz beigām carnikaviešiem izdodas panākt divu vārtu pārsvaru 11:9 un to noturēt līdz spēles beigām. Ļoti rezultatīvs bija Jānis Kozlovskis, kurš šajā spēlē guva piecus vārtus. Vēl rezultatīvi spēlēja Rolands Ģērmanis un Gatis Lūsis. šoreiz ne tikai laimīgas beigas, bet arī signāls, ka būs jācīnās katrā spēlē līdz galam.

Nākošā spēle Rīgā ar „Rīgas Lauvām" jau šodien!
 Share on Facebook Tweet