Drukāt

BK Carnikava aizsargs Edgars Vecums - oktobra LBL 3 vērtīgākais spēlētājs

.

Ar lieliskā ziņām sākusies šī darba nedēļa ir visiem basketbola cienītājiem Carnikavā – basketbola kluba „Carnikava" aizsargs Edgars Vecums atzīts par MVP (most valuable player) jeb līgas vērtīgāko spēlētāju oktobra mēnesī.


BK „Carnikava" veiksmīgi aizvada trešo sezonu LBL3 divīzijā – no piecām aizvadītām spēlēm izcīnītas piecas lieliskas uzvaras, kas kopvērtējuma tabulā mūsu komandu izvirza pirmajā vietā. 22 gadus vecais BK „Carnikava" aizsargs Edgars Vecums, ar iegūtiem vidēji 19,6 punktiem spēlē, ir komandas līderis.


IMG 0295

 

Jāatgādina, ka arī iepriekšējā sezonā Carnikavas komanda tika pie MVP – uzbrucējs Kristaps Briedis tika nominēts par LBL3 vērtīgāko spēlētāju 2012. gada decembra mēnesī.

E.Vecuma svinīgā apbalvošana notiks 20.novembrī, plkst. 20:20 Carnikavas pamatskolas sporta zālē, pirms spēles ar Rūjienas komandu. Bet jau šovakar Carnikavas basketbola komanda savās mājās uzņems Saulkrastu komandu, kura rezultātu kopvērtējuma tabulā šobrīd tikai ar divu punktu deficītu seko divīzijas līderiem - Carnikavas komandai.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Kozlovska

Carnikavas sporta centrs

Tālr. 29561366

E-pasts:

www.sports.carnikava.lv

 Share on Facebook Tweet