Drukāt

Velo orientēšanās kausa izcīņa 2014 „Tuvāk zvaigznēm Ādažos!”

.

12.aprīlī Riteņbraucēju kluba „ĀdažiVelo" velo orientēšanās kausa izcīņa 2014 „Tuvāk zvaigznēm Ādažos!"

Pavadi lielisku dienu uz velo kopā ar ģimeni un draugiem, iepazīsti labāk Ādažu novadu un atbalsti Ādažu vidusskolas observatorijas atjaunošanu! To visu vari izdarīt, 12.aprīlī piedaloties velo orientēšanās sacensībās ar piedzīvojumu garšu „Tuvāk zvaigznēm Ādažos".

 

plakats adazi velo orientesanas 541x768
Ja esi gatavs izaicinājumiem, piesakies dalībai Garajā distancē ar kontrollaiku 4 stundas (komandā 2 dalībnieki, paredzamais distances garums aptuveni 40km, reģistrēšanās no 10:00).

Ja vēlies kopā ar draugiem vai ģimeni pavadīt lielisku dienu, piesakies dalībai Ģimeņu un draugu distancē (komandā 2-6 dalībnieki, paredzamais distances garums aptuveni 20km, reģistrēšanās no 11:00).

Velo orientēšanās laikā komandām būs jāapmeklē Speciālo uzdevumu punkti, jāmeklē Kontrolpunkti un jāpilda dažādi uzdevumi, lai iegūtu Zvaigžņu punktus.

Starts un finišs pie Ādažu vidusskolas. Pēc finiša – silta zupa un tēja. Līdzjutējiem, kuri nedosies trasē, kā arī komandām pēc finiša, gaidot rezultātus, būs iespēja piedalīties CSDD veiklības braucienos lieliem un maziem.

Nav noteikta maksa par dalību sacensībās, bet dalībnieki ir aicināti ziedot Ādažu vidusskolas atbalsta biedrībai skolas observatorijas atjaunošanai.

Savu komandu līdz 9.aprīlim piesaki šeit:https://docs.google.com/forms/d/12XTcu2Akb2GfebCE3yYx7s_2tC5nkoC7JVeRgaH0yB0/viewform

Ar pasākuma nolikumu var iepazīties šeit:https://drive.google.com/file/d/0B3yNoLDbUM_9elJLclZPbmxYb2c/edit?usp=sharing

Jaunākā informācija par pasākumu atrodama Riteņbraucēju kluba „ĀdažiVelo" interneta vietnē www.facebook.com/AdaziVelo

 Share on Facebook Tweet