Drukāt

Carnikavas sportisti piedalās Latvijas BMX klubu čempionātā.

.

Sestdien, 6.jūnijā Smiltenes novada Silvas trasē BMX braucēji no Carnikavas, kuri pārstāv BMX sporta klubu „Rīgas Favorīts”, veiksmīgi aizvadīja “SMScredit.lv BMX čempionāta” trešā posma sacensības. 

Vienā no vecākajām Latvijas trasēm kopumā startēja 283 dalībnieku no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas. Lai arī vairāki sportisti piedzīvoja smagus kritienus, trasē risinājās aizraujoša cīņa par svarīgajiem čempionāta kopvērtējuma punktiem.

B7 grupā, uzvarot visos priekšbraucienos un pusfinālā, 2.vietu izcīnīja carnikavietis Kristers Apels, kapitulējot sezonas līderim Emīlam Alleram no Mārupes. Otram B6 grupā startējošajam carnikavietim Tomasam Zutim, izcīnot 4., 4., 6. vietas priekšbraucienos, kopvērtējumā tika iegūta 18. vieta.

B8 grupā carnikavietis Kristers Oiguss uzvarēja visos priekšbraucienos, pusfinālā finišēja otrais un arī finālā izcīnīja 2.vietu, tikai nedaudz piekāpjoties savam kluba biedram  Edgaram Langmanim.

B9 grupā carnikavietis Krišjānis Zutis veiksmīgi nokļuva līdz pusfinālam, kur izcīnīja 6. vietu, kopvērtējumā iegūstot 13.vietu Smiltenes posmā.

Svētdien Silvas trasē Carnikavas BMX braucēji sporta kluba „Rīgas Favorīts” komandu sastāvā cīnījās Latvijas BMX klubu čempionātā. No carnikaviešiem veiksmīgākais šajās sacīkstēs bija Kristers Apels, kurš, iegūstot 2.vietu B6/7 grupā, palīdzēja BMX kluba Rīgas Favorīts 1.komandai izcīnīt 2.vietu kopumā 31 komandu konkurencē. Šajā pašā grupā Tomass Zutis izcīnīja 12.vietu un Anderss Oiguss 29.vietu. B8/9 grupā  Krišjānis Zutis un Kristers Oiguss pēc piedzīvotajiem kritieniem ierindojās 14. un 30.vietā.


14. un 15.jūnijā BMX sezona Latvijā turpināsies ar "SMScredit.lv" čempionāta ceturto posmu un Smeceres sila kausa izcīņu Madonā. Turēsim īkšķus par mūsu sportistiem!


Ilze Oiguse
 Share on Facebook Tweet