Drukāt

Carnikavietes – Zelta komanda!

.

noname
Carnikavietes Laura un Ginta Miglānes, Dace Ida  trešo gadu pēc kārtas izcīna zelta medaļas Latvijas čempionātā petankā trijnieku komandām, kas ir starptautiskais standarts un prestižākais komandu sacensībām.


Sacensības notika trīs posmos, 11 komandu konkurencē, kur attiecīgi pirmajā posmā, kas notika 17. maijā Upesciemā,  carnikavietes Laura, Ginta, Dace un rīdziniece Diāna Rudzīte  izcīnīja pirmo vietu. Otrajā posmā 7. jūnijā Ventspilī tika  izcīnīta trešā vieta, bet izšķirošajā fināla posmā 28. jūnijā Ikšķilē meitenes atkārtoti ieguva pirmo vietu, kas kopvērtējumā saglabāja līderu pozīciju. Rezultātā carnikavietes nu jau trešo gadu pēc kārtas ir nepārspētas Latvijas čempiones.

Izcīnot Latvijas čempionu titulu meitenes vienlaicīgi izcīnīja arī ceļazīmi startēt Eiropas čempionātā, kas notiks Turcijas pilsētā Mersinā septembra beigās. Vēlēsim meitenēm veiksmi parādīt labu sniegumu Eiropā starp labākajām Eiropas petankistēm.

Carnikaviešiem Gatim un Mārim Miglāniem vajadzēja samierināties ar Latvijas čempionāta sudrabu, kas 11 komandu konkurencē ir ļoti augsts panākums.

Sacensību rezultāti skatāmi www.petanque.lv
 Share on Facebook Tweet